Sayfa 18/147 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 137 - 144 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bankacı44 Yazıyı Oku
    Uzun vade haftalık ve aylık grafikte son hareketle uzun vade düşüşü yukarı kırmış görünüyor.
    Eğer normal pazara geçiş başvurusu yada arsa ile ilgili haberler yukarı gitmesi için bahanesi olur.
    Yani bu kağıt belkide 2-3 ay sonra 0,80 yada 1 TL leri görebilir.Haberler gelmeden yukarı yapabilir.
     Alıntı Originally Posted by bankacı44 Yazıyı Oku
    Hani 0,39 veya 0,40 olurdu 0,36 da ki boşluğu doldurdu.Önceki gün 36 kapanışdan 0,43 açmıştı.
    Ben bir 50.000 daha 0,36 yazmıştım ama 0,35 den gelmiş 100.000 lotum oldu maliyet 0,39 TL
     Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Bankacı kardeş.. Bu hisseyi sen ve ben adam ederiz.. Yarın bende burdayım.. Sendeki lot kadar bende alacağim inş.. Bir puan yukarı açarsa öğleye tavan.. Şuan düzeltme hareketleri..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kervancı hala bekliyormusun benim gibi

2. Bu hissede benden başka kimse yok mu?

0.49 dan aldım.......!!!!!!

3. Hayret bu hissede kimse yok mu? Neden hiç ses çıkmıyor

4. Gecen yil arkadas toplantilarinda ismi gecti, 28den 50bin kadar almistim... O günden bu güne neredeyse hic düsmedi Evvela düsmemesi güzeldi Tabii böyle güzel ataklar yapmasi baska bir güzel...
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

5.  Alıntı Originally Posted by Patates Yazıyı Oku
    Gecen yil arkadas toplantilarinda ismi gecti, 28den 50bin kadar almistim... O günden bu güne neredeyse hic düsmedi Evvela düsmemesi güzeldi Tabii böyle güzel ataklar yapmasi baska bir güzel...
    Eh biraz da VARTOLU aldı 0.49 dan........!!!!

Son zamanlarda aldığım hisseler biraz bana ekmek yediriyor ama sonra TABAN TABAN gidiyor....Umarım bu tavan tavan gider....!!!

6. Bu topiğe el konulmuştur arkadaşlar.....!!!

Burada bir darbe ile İMPARATORLUĞUMUZU ilan ediyoruz.......!!!!

Hedefimiz 2 yılda 2 tl.......!!!

7. Beni gören hissesini satıp kaçıyor mu ne?

Hisse 2 gündür tavanlıyor ,kimse yok...!!!

8. 0,80 e kadar bekliyecektim endeksteki düşüş korkuttu 0,39 maliyetli 100.000 lotu 0,55 den kaptırdık.

Sayfa 18/147 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •