Sayfa 102/1120 İlkİlk ... 252921001011021031041121522026021102 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*ingiltere dışişleri bakanı, "muhafazakar parti yıllık konferansında her şey iyi gidiyor"
    *ingiltere dışişleri bakanı, "başbakan may'i gölgede bırakmaya çalışmıyorum"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ecb/praet, "ileri dönük yönlendirme akılda tutmamız gereken bir şey, son toplantıda bunu yeniden aktive ettik"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ecb/praet, "belirsizliğin yüksek olduğu şartlarda, önden yüklemeli varlık alımları merkez bankası'nın taahhütleri açısından daha güçlü sinyal verir"
    *ecb/praet, "ekonomi henüz, fed yönetim konseyi'nin enflasyon hedefine giden patikada sürdürülebilir bir ayarlama için yeterli ilerlemeyi gösteremedi"
    *ecb/praet, "ancak genel olarak enflasyon gelişmeleri, güçlü büyümeye rağmen, bastırılmış olmaya devam ediyor
    *ecb/praet, "euro bölgesi güçlü, geniş tabanlı bir toparlanma yaşamaya devam ediyor"

*singapur'da eylül'de elektronik pmı 53,6 (önceki 53,2)
    *singapur'da eylül'de pmı 52,0 (önceki 51,8)

*fransa'nın 6 ay vadeli bono ihalesinde ortalama faiz oranı -%0,629 oldu (önceki -%0,644)
    *fransa'nın 3 ay vadeli bono ihalesinde ortalama faiz oranı -%0,588 oldu (önceki -%0,604)
    *fransa 6 ay vadeli bono ihalesiyle 1,594 milyar euro borçlandı
    *fransa 3 ay vadeli bono ihalesiyle 2,591 milyar euro borçlandı

*yunanistan 2018 yılında işsizlik oranının 2017 için öngörülen yüzde 20,2'den yüzde 19,0'a gerilemesini bekliyor
    *yunanistan 2017 yılında faiz dışı bütçe fazlasının yüzde 2,2 olmasını bekliyor
    *yunanistan 2018 bütçe taslağında faiz dışı bütçe fazlası hedefini yüzde 3,57 olarak belirledi
    *yunanistan 2018 bütçe taslağında gsyh büyüme tahminini yüzde 2,4 olarak ortaya koydu

*ingiltere/baker, "brexit'ten geri dönülebileceğini düşünenler, ayrılmakta olduğumuzu artık kabullenmeliler"

*iran, kuzey ırak bölgesel kürt yönetimi sınırına tank ve top sevk etti- yetkililer

Sayfa 102/1120 İlkİlk ... 252921001011021031041121522026021102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •