Sayfa 103/1120 İlkİlk ... 353931011021031041051131532036031103 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*ingiltere maliye bakanı, "kamu finansman dengesini yeniden sağlamakta orta vadeli bir zorlukla karşı karşıyayız
    *ingiltere maliye bakanı, "şimdi ücretlerdeki durgunluk ile başa çıkmamız gerekli"
    *ingiltere maliye bakanı, "brext sürecindeki belirsizliğin neden olduğu kısa vadeli zorlukları müzakereleri hızlandırarak çözmemiz gerekli"
    *ingiltere maliye bakanı, "ekonomik geleceğimiz ab'nin geleceği ile yakından bağlantılı olmaya devam edecek"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ingiltere maliye bakanı, "ekonomik geleceğimiz ab'nin geleceği ile yakından bağlantılı olmaya devam edecek"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*fitch, "türk lirası global finansal şartlarda her türlü değişikliğe karşı kırılgan olmaya devam ediyor"
    *fitch, "2018'de enflasyonda ılımlı düşüşün gevşeme için alana imkan vermesini bekliyoruz"
    *fitch, "çift haneli enflasyonu 2017'de tcmb'yi para politikasını gevşetmekten alıkoyabilir"
    *fitch, "büyüme tahminlerimizde yakın geçmişe göre daha gevşek mali politika uygulanacağını temel aldık"

*fitch, türkiye'de sabit yatırımların 2019'da yüzde 3,8 büyümesini bekliyor
    *fitch, türkiye'de sabit yatırımların 2018'de yüzde 5,1 büyümesini bekliyor
    *fitch, türkiye'de sabit yatırımların bu yıl yüzde 7,4 büyümesini bekliyor
    *fitch, "kasım 2019'da yapılacak seçimler düşünüldüğünde hükümet yeni bir tur teşvik uygulamaya koyabilir"

*fitch, türkiye'de tüketici harcamalarının 2019'da yüzde 3,8 artmasını bekliyor
    *fitch, türkiye'de tüketici harcamalarının gelecek yıl yüzde 3,6 artmasını bekliyor
    *fitch, türkiye'de tüketici harcamalarının bu yıl yüzde 4,3 artmasını bekliyor
    *fitch, türkiye'de politika faizinin 2017-19 döneminde yüzde 8,0 olmasını bekliyor

*fitch, "türk ekonomisi için 2017 büyüme tahminimizi yüzde 4,7'den 5,5'e yükselttik"
    *fitch, "türk ekonomisinde 2017 3. çeyrekte büyümenin yüzde 7'yi aşxmasını bekliyoruz"
    *fitch, "yüksek frekanslı göstergeler türk ekonomisinde güçlü ivmenin 2017 3. çeyrekte devam ettiğine işaret ediyorlar"
    *fitch, usd/try'nin bu yıl sonunda 3,50, gelecek yıl sonunda 3,65, 2019 sonunda 3,85 olacağını tahmin etti

*fitch, "türk ekonomisi, geçici mali tedbirler ve kredi garanit fonu gibi teşviklerin desteği ile güçlü bir performans gösterdi"
    *fitch, türkiye'de enflasyonun 2019'da yüzde 7,8 olmasını bekliyor
    *fitch, türkiye'de enflasyonun 2018'de yüzde 8,0 olmasını bekliyor

*fitch, türkiye'de enflasyonun 2017'de yüzde 9,5 olmasını bekliyor
    *fitch, türkiye'nin 2019 yılında yüzde 4,1 büyümesini bekliyor
    *fitch, türkiye'nin 2018 yılında yüzde 4,1 büyümesini bekliyor

Sayfa 103/1120 İlkİlk ... 353931011021031041051131532036031103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •