Sayfa 105/1120 İlkİlk ... 555951031041051061071151552056051105 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*almanya'da eylül'de bme imalat sektörü pmı 60,6 (beklenti 60,6, önceki 60,6)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ingiltere/hammond, "ekonominin belirli hassas alanlarında yabancı yatırımcılara ilişkin özel ayarlamalar gerekli"
    *ingiltere/hammond, "breşit müzakarelerini rahatlatmaya, geliştirmeye başlamaya ihtiyaç var"
    *ingiltere/hammond, "londra finans merkezi için özel bir brexit anlaşması gerekli olacak"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ingiltere/hammond, "ingiltere, brexit sürecindeki zorluklara yanıt verme esnekliğine sahip"
    *ingiltere/hammond, "vergileri düşük ve adil tutmanın bu ekonoik modelin önemli parçası olduğuna inanıyoruz"
    *ingiltere/hammond, "serbest piyasa ekonomi modelini savunmaya devam etmeliyiz"

*ingiltere/hammond, "brexit sürecini ne kadar çabuk netleştirirsek, ekonomi o kadar çabuk yeniden büyümeye başlar"
    *ingiltere/hammond, "elbette ekonomide kısa vadeli zorluklar var"
    *ingiltere/hammond, "ingiltere ekonomisinin temel göstergeleri çok güçlü"

*ingiltere/hammond, "eğer brexit konusunda onlara netlik sağlayamazsak işletmeler en kötü senaryoya göre plan yaparlar"
    *ingiltere/hammond, "iki yıllık geiş süreci işletmeler üzerindeki baskıyı alır"
    *ingiltere/hammond, "her türlü belirsizlik iş dünyası güveni için kötü"
    *ingiltere/hammond, "işletmeler brexit konusunda düzgün, sorunsuz bir süreç olacağını duymak istiyorlar"

*gümrük bakanlığı: Eylül'de ithalat, % 30,67 artarak 19 milyar 993 milyon dolar
    *gümrük bakanlığı: Eylül'de ihracat, % 8,67 artarak 11 milyar 849 milyon dolar oldu
    *gümrük bakanlığı: Eylül'de dış ticaret açığı, % 85,23 artarak 8 milyar 144 milyon dolar olarak gerçekleşti

*türkiye pmı: Enflasyonist baskılar hafifledi
    *türkiye pmı: üretim ve yeni siparişlerde güçlü artışlar gerçekleşti
    *türkiye pmı: 53,5 olarak gerçekleşen türkiye pmı, faaliyet koşullarında iyileşmenin sürdüğüne işaret etti

*bloomberg ht tüketici güven beklenti endeksi eylül'de 78,93 (önceki 84,80)

Sayfa 105/1120 İlkİlk ... 555951031041051061071151552056051105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •