Sayfa 110/1120 İlkİlk ... 10601001081091101111121201602106101110 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*rusya enerji bakanı, "rusya ve opec global arz kısıntısı anlaşmasının uygulanmasını görüşecekler"
    *rusya enerji bakanı, "global üretim kısıntısı anlaşmasının uzatılmasını müzakere etmeyi planlıyoruz"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ingiltere'de eylül'de cıps inşaat sektörü pmı 48,1 (önceki 56,9)
    *ingiltere'de eylül'de cıps inşaat sektörü pmı 2016 temmuz'dan bu yana en düşük seviyesini gördü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*hong kong'da ağustos'ta perakende satış değeri %2,7 (beklenti %3,5)
    *hong kong'da ağustos'ta perakende satış hacmi %3,2 (beklenti %4,3)

*rusya/novak, "opec üyesi ve üyesi olmayan ülkeler anlaşmanın parçası olarak petrol ihracatını izleyecekler"
    *rusya/novak, "petrol ihracat rakamları bu hafta moskova'da yapılacak görüşmelerde ön planda olacak"

*rusya/novak, "diğer rus şirketlerine gazprom'un boru hatları üzerinden doğal gaz ihracat izni verilmesi hala olası"
    *rusya/novak, "hükümet, doğal gaz ihracatlarına ilişkin pozisyonu üzerinde çalışıyor"
    *rusya/novak, "türkmenistan ile olası doğal gaz projelerini değerlendiriyoruz"
    *rusya/novak, "rusya, türkmenistan'ın global petrol arz kesintisi anlaşmasına davet etti"

*kuzey irlanda dup/foster, "ingiltere ab'den ayrıldığında kuzey irlanda'da ortak pazar ve gümrük birliğini terk edecek"

*euro bölgesi'nde ağustos'ta üfe aylık %0,3, yıllık %2,5
    *euro bölgesi'nde ağustos'ta üfe beklentisi aylık %0,1, yıllık %2,3
    *euro bölgesi'nde ağustos'ta enerji hariç üfe aylık %0,1, yıllık %2,2

*tepav perakende güven endeksi eylül'de -18,9 (önceki -18,3)
    *tepav: Perakendecilerin satış beklentileri geçen yıla göre azaldı
    *tepav: Perakendecilerin işlerdeki toparlanma algısı düşüşte
    *tepav: Perakendede işlerin durumu kötüleşti, istihdam beklentisi azaldı

Sayfa 110/1120 İlkİlk ... 10601001081091101111121201602106101110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •