Sayfa 1100/1120 İlkİlk ... 100600100010501090109810991100110111021110 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 8,793 - 8,800 arası.

Konu: Foreks Haberleri

Sri Lanka Merkez Bankası(CBSL), faiz oranını değiştirmeme kararı aldı. CBSL'den yapılan açıklamaya göre, gösterge niteliğindeki mevduat kolaylığı faiz oranı yüzde 7,25 olarak bırakıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Financial Times'ın konuya yakın kaynaklara dayandırarak verdiği habere göre Goldman Sachs, İngiltere'nin AB'den ayrılması sonrasında Londra'dan taşımayı planladığı Avrupa varlık yönetim operasyonu için yeni merkez olarak Dublin'i seçti. FT'ye konuşan kaynaklar Goldman Sachs'ın 20 civarında personelini Dublin'e taşıyacağını ifade ediyorlar.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye'nin Ekim ayında doğal gaz ithalatı, tüketimi ve üretimi artış gösterdi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) tarafından yayınlanan aylık rapora göre, ithalat yıllık yüzde 19,7 artışla 4 milyar 137,10 milyon Sm3 oldu. Geçen yılın aynı ayında ithalat 3 milyar 456,31 milyon Sm3 olmuştu.

Güney Kore hükümeti, kripto para alım-satımında spekülasyonun denetlenmesi için ek tedbirler uygulayacağını bildirdi. Yapılan yazılı açıklamada, "Hükümet, sanal paraların gerçek bir paranın rolünü oynayamayacağı ve aşırı oynaklık nedeniyle yüksek kayıplara uğranabileceği konusunda birçok kez uyarıda bulundu. Sanal paralarda alım-satım Güney Kore merkezli platfonlardan, diğer ülkelerdeki platformlara göre çok daha yüksek" ifadelerine yer verildi.

Bitcoin fiyatında keskin düşüşlerin yaşandığı bir ortamda, bir başka dijital para öne çıkmayı başardı. Tokyo merkezli finansal hizmetler şirketi SBI Holdings ve bağlı ortaklığı SBI Ripple tarafından blok zinciri (Blockchain) teknolojisi kullanılarak geliştirilen dijital para Ripple XRP'nin fiyatı yüzde 20 artışla 1,43 dolar seviyesine çıktı.

*rusya'da aralık'ta imalat sektörü pmı 52,0 (önceki 51,5)

Tüik: Ekonomik güven endeksi aralık'ta 95,0 (önceki 97,9)

Tüik: Ekonomik güven endeksi aralık'ta -%3,0 (önceki -%3,4

Sayfa 1100/1120 İlkİlk ... 100600100010501090109810991100110111021110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •