Sayfa 119/1120 İlkİlk ... 19691091171181191201211291692196191119 ... SonSon
Arama sonucu : 8957 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Foreks Haberleri

*bofa merrill lynch, gümüş fiyatını 2017 için 17,01 dolar/ons, 2018 için 17,27 dolar/ons olarak aşağı yönlü revize etti
    *bofa merrill lynch, paladyum fiyatını 2017 için 835 dolar/ons, 2018 için 8500 dolar/ons olarak aşağı yönlü revize etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*putin, "trump, rusya'nın kuzey kore konusunda argümanlarını duydu"
    *putin, "rusya, kuzey kore'nin eylemlerini kınadı"
    *putin, "trump ile kişisel bir temasım yok, trump ile ilişkiler problemsiz değil"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*ruhani: Son günlerde iki ülke ilişkileri, siyasi, bölgesel, kültürel ve ekonomi alanlarında gelişmektedir
    *ruhani: Iki ülke ilişkilerini ileri götürmek için çok önemli kararlar aldık
    *ruhani: Iki ülke arasındaki banka ilişkilerinin geliştirilemsi, ticaretin milli para birimiyle yapılması en önemli kararlardan
    *ruhani: Iki ülke arasında seyahatleri kolaylaştırmak adına gümrük sorunlarını çözmek ve yolları iyileştirmek ticareti kolaylaştıracaktır, iki gümrük kapısının 24 saat çalışmasına karar verdik

*ruhani: Iki ülke arasında yatırımın gelişmesi adına iran tarafı türk yatırımcılara turizm, altyapı ve taşımacılıkla ilgili gerekli imkanları sağlamaya hazır olduğunu bildirdi
    *ruhani: Petrol ve doğal gaz konusu ile ilgili türk tarafı iran tarafından daha fazla doğal gaz almaya hazır olduğunu bildirdi, bu konu ile ilgili bakanlar arasında gerekli müzakereler yapılacak

*ruhani: Iran tarafı aynı zamanda türk tarafından bu konuda yatırım yapmasını istedi, türk tarafı hazır olduğunu söyledi
    *ruhani: Iki ülke turizm ile ilgili daha fazla müzakere yapmaya hazır
    *ruhani: Iki ülke ortak turizm ajansları geliştirmeye hazır olduklarını söyledi

*ruhani: Iki ülke de ekonomik ve ticari ilişkileri geliştirerek yıllık 30 milyar dolar ticaret hacmine ulaşmak istiyor
    *ruhani: En temel amacımız bölgedeki barış, istikrar ve güvenliği hakim kılmak
    *ruhani: Türkiye, iran ve rusya arasında 3'lü işbirliği suriye ve kuzey ırak konusunda önemli
    *ruhani: Iki ülke hiç bir şekilde etnik ve mezhep ayrımcılığını kabul etmiyor, bütün suriye ve ırak iki ülkenin de ortak amacıdır

*ruhani: ırak kürt halkına baskı uygulanmasını istemiyoruz, ancak buradaki yöneticiler yanlış karar aldılar ve bunu bir an önce telafi etmek durumundalar
    *ruhani: Terörizm ile mücadele iki ülkenin en önemli amaçlarından biri

*abd'de ağustos'ta adp özel sektör istihdamı 237 bin artıştan 228 bin artışa revize edildi
    *abd'de eylül'de adp özel sektör istihdamı 135.000 (beklenti 150.000, önceki 237.000)

Sayfa 119/1120 İlkİlk ... 19691091171181191201211291692196191119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •