Sayfa 11/84 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

Real Madrid garantiledigi için Cska ile Fenerbahçe eslessin biri final foura gelmesin diye son maçı Efes'e kaybederse ki bunu yapmayı düşünecektirler yaparlarsa 7.yiz. ama yapmazda kazanirlarsa baskonia'nin maçı çok kolay kazanır bizde 6. Oluruz Olympiakos ile eslesiriz..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, Spor Toto Basketbol Süper Ligi 24. hafta maçında Tofaşâ€™ı konuk etti. Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanan maçı 90-75 kazanan Takımımız, zirvedeki yerini korudu. 6’da 6 üçlük atan James Nunnally, 26 sayıyla maça damga vurdu. Jan Vesely 15, Melih Mahmutoğlu da 11 sayıyla çift haneli rakamlara ulaşan diğer isimlerimiz oldu. Tofaşâ€™ta ise Tony Crocker 25 sayıyla dikkat çekti.

Fenerbahçemiz maça; Berk Uğurlu, Melih Mahmutoğlu, James Nunnally, Ahmet Düverioğlu ve Jan Vesely beşiyle başladı. James Nunnally ve Ahmet Düverioğlu’nun basketleriyle ilk 1.5 dakikayı 5-2 önde geçen Ekibimiz, dış atışlardan bulduğu basketlerle skor üstünlüğümü sürdürdü. (11:5) Konuk takımın skoru 16-16’da eşitlediği son bölümde Vesely ve Nunnally devreye girdi ve ilk çeyrek 21-17 lehimize sonuçlandı.

İkinci çeyreğin ilk dakikalarında Ekpe Udoh ile pota altında etkili olan Fenerbahçemiz, Ivanov, Palacios ve Crocker’i durdurmakta zorlanınca 33-34 geriye düştü ve Obradovic mola aldı. Moladan Kalinic’in turnikesiyle dönen Ekibimiz, Barışâ€™la 37-36 öne geçti. (02:24) Kalinic ve Vesely’nin sayılarıyla da Fenerbahçemiz soyunma odasına 42-41 önde gitti.

James Nunnally ile Tony Crocker ilk yarıyı 12’şer sayıyla tamamlarken, Tofaşâ€™ta Palacios 4 faul yaptı.

Üçüncü çeyrekte TV molasına 50-50 eşitlikle gidilirken, bu andan itibaren vites yükselten Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, James Nunnally’nin 5.üçlüğüyle skoru 58-50’ye getirdi. Ali Muhammed maçtaki ilk basketini çeyreğin bitimine 2 dakika kala kaydederken; Takımımız son seyreğe 63-58 öne gitti.

Anthony Bennett’in basketiyle başlayan son çeyrekte kazanılan toplar sonrasında Vesely’nin smaçları farkı çift hanelere taşıdı. (71-60) James Nunnally, Bogdan Bogdanovic ve Ali Muhammed ile farkı açan Obradovic’in öğrencileri; maçı 90-75 kazandı.

Çeyrek Skorları:
    1. Çeyrek: 21-17 (Fenerbahçe)
    2. Çeyrek: 24-21 (Tofaş)
    3. Çeyrek: 21-17 (Fenerbahçe)
    4. Çeyrek: 27-17 (Fenerbahçe)

Fenerbahçe (90): Nunnally 26, Vesely 15, Melih 11, Udoh 9, Kalinic 8, Bennett 8, A.Muhammed 5, Ahmet 2, Barış 2, Bogdanovic 2, Egehan 2
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Euroleague grup maçları son hafta maçı :
    Saat 20:45 Fenerbahçe - Barcelona Lassa

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe 2 Barcelona 6 1.ceyrek son 4.56

Fenerbahçe 11 Barcelona 14 1.ceyrek son 41 saniye

Fenerbahçe 21 Barcelona 20 2.ceyrek son 4.51

Fenerbahçe 24 Barcelona 25 2.ceyrek son 2.55

Sayfa 11/84 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •