Sayfa 29/84 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

1. Fenerbahçe şampiy..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul > güneybatı
    Gönderi
    1,864
    Fener 2. çeyrekten itibaren nefes aldırmadı Pana'ya

http://www.euroleague.net/main/resul...E2016#!graphic

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul > güneybatı
    Gönderi
    1,864
    Daçka'nın maçı bu akşam TRT 3 Spor'da canlı

20:45 Euroleague Karşılaşması "Maça Doğru"

21:10 THY Avrupa Ligi Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid

http://www.trt.net.tr/televizyon/aki...al=trt-3&gun=0

4. Fenerbahçemizin tur atlaması ve final four öncesi form durumu umut verdi dün akşam. Gününde bir bogdan da olsaydı dün akşam ne olurdu bilemiyorum

Türk basketbolunda özlemini duyduğum temel konu savunma başarısı ve pota altı sayı bulma becerisiydi gençlik yıllarımda. Hep imrenerek bakardım yunan takımlarına adamlar rakibi 60 sayı da tutar, bir şekilde de maçı kazanırlardı.

Çok şükür sonunda savunma yaparak rakibini 60 sayılarda tutabilen ve pota altından sayı bulabilen bir türk takımını görme şansımda oldu

Umarım final fourda şampiyonlukta görmek te nasip olur artık ama oynanan oyun ve mücadele bile beni şimdiden mutlu etmeye yetmiş durumda..

Not: Efes bir dönem savunma konusunda becerikli bir takım kurmuştu ama pota altı sayı bulma ve pas trafiği anlamında aynı başarı yoktu o dönem.

cska çok ngüçlü reali yeneriz diye düşünüyorum ama cska zor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cska çok ngüçlü reali yeneriz diye düşünüyorum ama cska zor
    Başkanım her maçı izledim neredeyse , ben tam tersini düşünüyorum Real bu yıl cska'dan daha güçlü.. Cska'dan tek şansı çok kalabalık kadrosu var.. giren oyuncu çıkan oyuncu ile aynı seviyede.. Şu baskonia maçında 2 defa direkten döndüler .. dün son saniye arsa baskonia 2-1.. bir önceki maç çok rahat alabilirdi baskonia.. Cska çok iyi değil bana göre.. ben final Four'da Real Madrid'i yenerek finalde Cska'yi rahat yeneriz diye düşünüyorum.. sorun final fourda ilk maç.. ( Real'in darusafakayi eleyecegini düşünerek yazdim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

Sayfa 29/84 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •