Sayfa 75/84 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

Jan Vesely'nin aşil tendonunda gerilme var ve Baskonia maçının kalan süresinde oynamayacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe Doğuş 79 Baskonia 74 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sinan ve wanemaker bu takımın oyuncuları değil
    wanemaker Fenerbahçeye geldiğinden bu yana en iyi oyununu oynadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ama Guduriçi' de unutmamak lazım bence Fenerbahçenin euroligdeki en iyi oyununu oynadı

Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    Ama Guduriçi' de unutmamak lazım bence Fenerbahçenin euroligdeki en iyi oyununu oynadı
    evet ikiside çok iyi idi 2 sakt verdiğimiz maçı sürüklediler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Baskanim gerçekten wanemaker normal bir lig oyuncusu euroleague oyuncusu değil.. Gayret ediyor bu güzel ama sampiyon takımda oynayacak oyuncu degil bence. Ayrica Sloukas kardesim kendi evinde oynuyorsun sahaya potaya alisiksin bomboş 3 lükleri atamıyorsun .. Mesela dun dixon maca iyi başladı ama hoca birdaha hic oyuna almadı acaba o kotu slokas yerine oynamaz miydi? Dixon akilli oyuncu.

Dun çok kotu düşen Nunnaly 1 ay yok. Tarak kemiği kırılmış. Yinede oyle bir düşüşe karsin ucuz atlatmış.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dun çok kotu düşen Nunnaly 1 ay yok. Tarak kemiği kırılmış. Yinede oyle bir düşüşe karsin ucuz atlatmış.
    kırıksa 1 ayı geçer kötü oldu
    vesilide bir şey yok galiba

Sayfa 75/84 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •