Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    sormak degil de azcik arastirmayi tesfik etmek lazim. soruyo sor adamlar sak diye cevap veriyor ne kadar iyi... forum soru cevap formu mu yoksa arastirma gelistirme formu mu dostum derim bende
    Hazirlopculuk , pismis armut gurmeligi genlerimize işlemiş . Bilginin kisiye biraz ayrıcalık katması gerektigini düşünüyorum. Bu topic eurobond konusunda gayet net ve tatmin edici bilgiler ile dolu . Ama yok ne diye baştan sona okunsun ki , ne diye başka kaynaklara basvurulsun ki ? Sor eurobond euroysa bunun dolarbondu nerde diye al cevabını .

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Eurobond oranlarında düşüş var. Bugün biraz aldık ama düşmüş haliyle.

O tarz bir soru henuz gelmedi, sabirla bekliyoruz

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Hazirlopculuk , pismis armut gurmeligi genlerimize işlemiş . Bilginin kisiye biraz ayrıcalık katması gerektigini düşünüyorum. Bu topic eurobond konusunda gayet net ve tatmin edici bilgiler ile dolu . Ama yok ne diye baştan sona okunsun ki , ne diye başka kaynaklara basvurulsun ki ? Sor eurobond euroysa bunun dolarbondu nerde diye al cevabını .
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Merak etmeyin guzel degerlerden aldiniz 8 faiz oldukca iyi

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Eurobond oranlarında düşüş var. Bugün biraz aldık ama düşmüş haliyle.

5.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    hazırlopçulara, buraya öylesine uğrayıp information desk muamelesi yapanlara ben de kılım.. benim eleştirim daha çok tarzaydı. saygılar.

26/09/2022 tarihli eurobond un kupon odeme tarihi gelmistir. hayirli olsun..

su kisa hayatin oldugu hatta corona li donemde bu dunyada can sikintisi yapmayalim dostum, barisalim ..

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    hazırlopçulara, buraya öylesine uğrayıp information desk muamelesi yapanlara ben de kılım.. benim eleştirim daha çok tarzaydı. saygılar.

8. Günaydın arkadaşlar,

Moody's küresel büyüme rakamlarını düşürmüş. Başlığı ilgilendiren kısmı ise küresel ekonominin daralmasından yine en çok Türkiye'nin etkileneceğinden bahsedilmiş.

" Turkey’s (B1 negative) economy to be hit the hardest"
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •