Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. Matrah artırımı geliyor. Son 5 yılda eurobond gelirini düzgün beyan etmeyenler kaçırmasın.

2. Arkadaşlar merhaba,

XS2010029234 ISIN No'lu İBB bonosu hakkında düşünceniz nedir? Kullandığım aplikasyonda tüm türk banka bonolarına "high risk" demesine rağmen İBB bonosuna "medium risk" denmiş. Açıkçası banka karlılıkları vs belediyelerin borçluluklarını düşününce garipsedim sizin fikriniz nedir?

Bir sorum da callable eurobond'lar ile ilgili. Özellikle türk bankaların geçmiş borçlanmalarında eurobond CALL opsiyonlarını kullanıp kullanmadıklarını görebileceğimiz bir bilgi veya geçmiş tecrübeniz var mıdır?

3.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Matrah artırımı geliyor. Son 5 yılda eurobond gelirini düzgün beyan etmeyenler kaçırmasın.
    matrah arttırımı nedir

4.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Matrah artırımı geliyor. Son 5 yılda eurobond gelirini düzgün beyan etmeyenler kaçırmasın.
    Şahısları kapsamıyor olabilir. Sadece şirketler için olması muhtemel matrah arttırımının.

Kanunun tam metnine ulaşamadım. Mecliste onaylanmış olmalı ama internette sadece önerge ve taslaklar var.

Resmi gazetede yayınlandı mı metin?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Merhaba,
    Arkadaslar bir sorum olacaktı, ziraat bankasından eurobond almak istiyorum ama internet subede 2036 vadeli ve sonrası tüm eurobondlarda banka stoğu bulunmuyor .... gibi bir hata veriyor ve alamiyorum. Oncelerini ise denemedim,
    O kadar para ayarladım vs amasabahtan beri kaç defa denedim alamiyorum, Bunu almanın bir zamani mi var, nasil denk getirip alabilirim acaba?
    Koca ziraat te stok olmaması normal mi sizce

30/05/2040 vadeli US900123BG46 kodlu eurobondun ödemesi hala hesaba geçmedi. Böyle bir problemle karşılaşan var mı?

7. Gelir veya kurumlar vergisi mükelleflerini kapsıyor.

@rxpu

Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •