Sayfa 260/637 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Apronda şoför olarak başlayıp pilotluğa yükselmiştir ������

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamunaleyküm
    peki anlatayım: malı Arap Faik'ten alıyorduk, dış hatlarda ikinci yüklemeyi yapıyorduk

agresif!

bu mu?

https://www.youtube.com/watch?v=4d0taaXqdtY

2.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Olabilir Üniversiteyi de açıktan bitirmiş olmalı
    açık ayran severim ama üniversite kapalı

3.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Olaya bileşik getiri olarak bakmakta fayda var. Yıllık %20 getiri elde etse 10 yılda 6 katına çıkar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    10 yıllık getiri ortalamamı şu an bilmiyorum, ama özellikle 2017 çok iyi bir yıldı sanırım birçok kişi için öyleydi.

4.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    10 yıl boyunca her yıl %20 getiri!
    Çok normal bişey gibi konuşuyorsunuz... bildiğiniz bi yatırım aracı var mı bunu sağlayan?

Ki yıllık %20 getiriyi sağlayan parayı nasıl biriktirdi...

Bileşik getiriye dikkat çekmekte haklısınız bu arada.

dediğim gibi para birikene kadar çok bir getirisi olmadı, ilk 5 yıl özellikle. ama para parayı çeker sözü doğruymuş. anaparanız çok olmayınca istersen %50 kazan, dönüş az oluyor.

10 yıllık ortalamam şu diyemem, toparlıyorum hala dokümantasyonu. ama yanlış hatırlamıyorsam 2006dan 2009'a kadar faizler bile %18-19 gibiydi. biraz daha az olabilir, eski zaman..

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim cocuk bu uckagitci olabilir dikkat et dedi bana
    Syg,
    böyle bir intiba bıraktığıma üzüldüm.. amacım sdece blogla insanlara kendi hikayemi anlatarak umut vermekti.

neden böyle bir izlenim bıraktı blog sizde/çocuğunuzda? yanlış mesajlar verdiysem düzelteyim. bırakın üçkağıdı daha siteye adsense onayı bile alamadım bi üstüne yılda 50 liraya küçük hosting paketi yeter diye aldım, aylık trafik limitine ulaşınca bir de 30 lira daha verdim üstüne, ne üçkağıdı ben sıkıntıdayım

şaka bir yana, blog dünyasına çok acemi biri olarak tavsiyelerinize açığım, düzeltmem/geliştirmem gereken şeylerde önerilerinizi mutlulukla okumak isterim.

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Mesele ilk sermayeyi toplamakta sonrasında para parayı çeker. Ama onu toplamakta zor. 10 yılda milyoner olmanın en kısa yolu kentsel dönüşüm. 2 yılda milyoner olmanın yolu bitcoin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bitcoin aldım ama bilmediğim bir iş olduğunda çok az oldu. yine de güzeldi özellikle 18.000$ken sattığım için. şimdi alınır mı tekrar? henüz cesaret edemedim.. tavsiyeniz var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Mr. Milyoner Yazıyı Oku
    Selamunaleyküm
    peki anlatayım: malı Arap Faik'ten alıyorduk, dış hatlarda ikinci yüklemeyi yapıyorduk

agresif!

bu mu?

https://www.youtube.com/watch?v=4d0taaXqdtY
    Her bi yerden karşıma çıktığına göre bu bloğun arkasında bi reklam, viral bişey olduğuna emin oldum...
    Hayırlı işler... 🤣😂🤣😂

8.  Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    Bu kısa yoldan zengin olma hikayeleri boldur bizde. Yok öyle kolay değil kendi çabasıyla milyoner olmak.

Resmî sistem içinde milyon TL’nin üzerinde parası olan 120.000 civarında adam var sadece. Genel nüfusa oranla %0,15’e tekabül eder. Kara para, mülk zengini, sanayici vb ile bu oran %2 civarında.

Hele borsadan zengin olmak filan çok zor. Hikaye çoktur. Bazıları ortaçağ hristiyanlarının olmayan cadılara inanması gibidir.

Çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz der atalarımız. Kısa yoldan zengin olan varsa hep kuşkuyla bakmışımdır. Hep arka planda hikayesi vardır böylelerinin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    haram lokma geçmiştir herhalde kesin konuşamam, ama kimsenin ekmeğine göz dikmemişimdir. hikayem basit aslında, iyi bir üniversite mezunuyum, türkiye şartlarında iyi yerlerde çalıştım (aman aman süper değil) babam zengin değil, kısa yoldan olmadı 10 yıldır kanaatkar yaşam sayesinde oldu. şöyle voliyi vurdum diyeceğim bir yatırımım da olmadı, mesela şu yazımın ilk bölümünde bir grafik var

http://www.mrmilyoner.com/yeni-basla...borsa-rehberi/

keşke 10 yıl önce borsa konusunda bilinçli olsaydım da grafikte görünen Endeks kadar getiri sağlasaydım.

Sayfa 260/637 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •