Sayfa 370/637 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
    Merhaba
    Hisseler için kapanış fiyatlarını içeren bir arşiv var mı? Örneğin bir hissenin 5 veya 10 yıl önceki fiyatı ile bugünkü fiyatını kıyaslamak istiyorum ne kadar artış sağlanmış vb. İş yatırımda grafikten bulunabiliyor ama tek tek kontrol etmek gerekiyor. Son 5-10 yılda ne kadar arttığını ücretsiz olarak nereden görebiliriz?
    aşağıdaki sitede "Temettü verim hesaplayıcısı" kısmı var. ben bunu kullanıyorum. işe yarıyor. ama sadece fiyat öğrenmek isterseniz "yahoo finans" temettü hesaba katmadan hisse fiyatını veriyor.
    https://yatirim.akbank.com/tr-tr/his...px?hisse=akbnk

2.  Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
    Merhaba
    Hisseler için kapanış fiyatlarını içeren bir arşiv var mı? Örneğin bir hissenin 5 veya 10 yıl önceki fiyatı ile bugünkü fiyatını kıyaslamak istiyorum ne kadar artış sağlanmış vb. İş yatırımda grafikten bulunabiliyor ama tek tek kontrol etmek gerekiyor. Son 5-10 yılda ne kadar arttığını ücretsiz olarak nereden görebiliriz?
    Kapanış değil de açılış fiyatlarına göre bu linkten yararlanabilirsiniz.

https://tr.investing.com/equities/he...istorical-data
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by bysb Yazıyı Oku
    Kapanış değil de açılış fiyatlarına göre bu linkten yararlanabilirsiniz.

https://tr.investing.com/equities/he...istorical-data
    teşekkür ederim bu gayet faydalı oldu.Böylece hangi hisse hangi tarihler arasında ne kadar değişmiş görebileceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Açıklanan bilançolardan aksa’yı oldukça beğendim. Bana göre bu kar henüz fiyatlanmadı. net 1 lira temettü verebileceğini de hesaba katarsak aksa bu ivmesi ve spesifik karbon elyaf işiyle uzun vadeli yatırıma her yönden uygun bir hisse.
    Detaylı bilanço değerlendirmesini şurada yaptım:

http://www.hisse.net/topluluk/showth...25#post1729425

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn Monaroza,

Bu konuya daha çok katkı verirseniz memnun oluruz, teşekkürler.

Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Sn Monaroza,

Bu konuya daha çok katkı verirseniz memnun oluruz, teşekkürler.

Saygılar.
    Teşekkür ederim sn Miriel. Konuyu takip ediyorum. Elimden geldiğince de yazmaya çalışıyorum. Konuda çok değerli üstatlardan istifade ediyoruz hep beraber.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6. Bugün güzel bir düşüş oldu...Uzun vadeciler olarak fırsatları değerlendirmemiz gerekiyor.

100x olarak belirlediğim uzun vade hisse portföyümde, bugünkü x+x alımımla, toplam 8x hissem oldu...geride 92x alım için bekleyen fon var.

Umarım u-100 100 bine doğru bir dalış yapar da, portföyü fazla beklemeden %50 üzeri hisse oranına çıkarım.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bugün güzel bir düşüş oldu...Uzun vadeciler olarak fırsatları değerlendirmemiz gerekiyor.

100x olarak belirlediğim uzun vade hisse portföyümde, bugünkü x+x alımımla, toplam 8x hissem oldu...geride 92x alım için bekleyen fon var.

Umarım u-100 100 bine doğru bir dalış yapar da, portföyü fazla beklemeden %50 üzeri hisse oranına çıkarım.
    Poltk ve brisa harici alım düşündüğünüz var mı ? Tesk.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Poltk ve brisa harici alım düşündüğünüz var mı ? Tesk.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10 aday hissem vardı...maalesef çoğunu grafik pahalı kriteri nedeniyle alamıyorum...bu nedenle portföyüme u-100 dışı, 2 hisse ekleme kararı aldım...küçük ama geleceği parlak olarak düşündüğüm hisseler.

ulusoy elektirk ve jantsa aldım..özellikle ulusoy elektirkten ümitliyim.

Sayfa 370/637 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •