Sayfa 880/964 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    ya KEZBN kanamalısı ky ler
    üstteki yazımdan sonra daha ne istiyorsunuz
    daha ne istiyorsunuz
    kırmızı bold bölümü okuyun anlayın

fikrim aynı eninde sonunda KODDIŞI
    tamam
    TARİH de yanıldım gerçek anlamda saygılı mesafeli ky lerden özür dilerim
    DİĞERLERİ İÇİN DÜŞÜNCEM değişmez
    KEZBN koddışı olduğunda o paraları ile beraber KENEFE
    hiç de umurumda değil

bu arada MİPAZ da yazan kanamalı KEZBN cılar içinde gerekli cevap orada yazmakta
    ben maksimum 4 aylık yatırımlar yaparım
    beklediğim olursa olur olmazsa çeker giderim

mal gibi 5 6 yıl salak sulak GÖZALTI hisselerinde gittikçe kötüleşen bir durumu beklemem

STOPLOSS öğrenin KANAMALILAR

bir daha da buraya yazan VOLBOR en salak adamdır
    Volbor çok sinirli gördüm seni. Bakarsın buradan kurtulursak milpa ya geliriz. Belli olmaz bu işler.

2. @spkgovtr hangi memlekette. 6 yıldır #kervn kervana çağrı yaptıramadı. Cezalar kesti tahsil edilemedi. Mahkûmiyet verdi adamlar aylak aylak dolanıyor. Spk yı ipleyen yok. Bize mahkemeye verin diyor 250milyon çalındı diyor dediğiyle kalıyor...

3. @borsazamanicom adlı kullanıcıya yanıt olarak
    #kervn şirketten alıpta geri ödemediğiniz paraları ödeyerek aradığınız fon’a katkıda bulunabilirsiniz mesela.

4. #kervn
    Bundan sonraki eylem yeri ANKARA MECLİS ÖNÜ eylemle ile ilgili gün ve saat bildirilecek.
    Tüm Kervan mağdurları davetli
    Artık borsada patronlar değil hak arayanların sözü geçsin diyen her arkadaş davetlidir.

5. örneklemenize göre #kervn balina durumunda. Sadece otellerin değeri 3 milyar lira üzeri......Hikaye çok 2012 den beri spk ve biz ky lar ile cebelleşiyor. Alman Aarell banka 75mln € borç takmış. Şirketin 250 mln lirasını iç ettiği #Spk yayınlamış olduğu bültenlerde sabit olan ..

6. Umarım bu yıl bizler için bereketli olur arkadaşlar. Şirkette bazı yeniden yapılanmalar seziyorum inşallah doğru adımlar atarlar.

7. Hee şirket iyi adımlar atıyor z.t 25+5 mlyn u 1 tl den borsa dışı sattı büyük başarı. Borsa da 0.33 tl. üç katı değere 1 tl ye satma başarısı müthiş.

Ha bu arada nol du 30 mlyn a borsada satılabilir durum da mı?

8. 1000 tl ile yüzde 3 düştü..kutluyoruz sayılganları...5000 tl ile herhalde yüzde 15 yukarı çıkardı...

Sayfa 880/964 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •