Sayfa 48/78 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 377 - 384 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Teşekkür ederim, sayın tarİk1234 ve leganda1903.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

2. Arkadaşlar kolay gelsin legenda1903 arkadaşımızın koymuş olduğu 36 maddede ortaklık başvurursa alt pazara geçiş olur diyor.o zaman süre 28 kasımda dolacaktı.şirket daha başvurmadan neden bist alt pazara kendi aldı.acaba pazar ayarları ARALIK ayında belli olacağından şirketin oyalanmasınımı engelledi.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by eskibilen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kolay gelsin legenda1903 arkadaşımızın koymuş olduğu 36 maddede ortaklık başvurursa alt pazara geçiş olur diyor.o zaman süre 28 kasımda dolacaktı.şirket daha başvurmadan neden bist alt pazara kendi aldı.acaba pazar ayarları ARALIK ayında belli olacağından şirketin oyalanmasınımı engelledi.ytd
    Yazıyor orada okuyorsun hala böyle yorum yazıyorsunuz ben anlamıyorum adam altını çizmiş bide daha ne yapsın !!!

4. Okumam var.o altı çizgili yerden önce diyorki şartlar uygunsa şirketin başvurusundan sonra alt pazara alınır diyor.şirket başvurmadıki bist kendi aldı alt pazara.tuhaflık orda.ytd

İstanbul Anadolu 15.Asliye Ticaret Mahkemesinin 2013/269 Esas sayılı dosyasından 19.02.2013 günü saat 17:59'dan itibaren iflasına karar verilen ve T.C. İstanbul Anadolu 3.İcra İflas Müdürlüğünün 2013-5 iflas sayılı dosyası ile iflas tasfiye işlemlerine başlanılan müflis DOYSAN TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. (VERGİ NO:7340568755) iflas masasında:

İflas İdaresince Garanti Menkul Kıymetler A.Ş.'nin yatırım hesaplarında tutulan T.Garanti Bankası A.Ş.'ye rehinli bulunan müflis şirketin Frigo-Pak Gıda Mad.San.ve Tic. A.Ş. Hisse senetlerinin tamamının paraya çevrilmesine karar verilmiştir.

Bundan sonraki süreç ile ilgili olarak bilgi edinildikçe kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

6. 1.165.000 LOT.
    AÇIKLAMAYA BAK HİZAYA GEL
    NASIL PARAYA CEVRİLECEK?

-BORSADA SATIŞ MI?
    -NİTELİKLİ YATIRIMCIYA SATIŞ MI?
    -TAHSİSLİ SERMAYE KARŞILIĞI SATIŞ MI?

K012 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Piyasaya satış olursa hisse duman olur maazallah, tahtada zaten yeterli alıcı-satıcı yok. Umarım kurumsal yatırımcı bulunur da satılır. Tahta bu kadar lotun satışını kaldıramaz.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

8. Araştırdım bulamadım.bu ıflas eden şirketin garanti bankasına ne kadar borcu var bula bilen varmı.ytd

Sayfa 48/78 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •