Sayfa 23/363 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2903 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    60 mn luk sermayenin 55,8 mn u kaydileşmiş ve fiili dolaşımda benim gördüğüm..
    Zaman içinde hissedar sayısı azalmış olmalı, son 1 yıllık periyotta da ciddi mal çekildi tahtadan zaten
    Yanı daha 4 milyon daha kaydi paya dönüştürmesi gereken hisse var.
    Sanırım bazı ortakların daha borsadan bile haberi yoktur. kullanılmayan ruchanlar olacaktır. En son yüklü miktar hisse TSP de satışa konu olabilir.

Sonrasında 120 milyon lota karşı 90 milyon gibi düşük bir özsermaye oluşur. Ama Zamanla gayrimenkul değerlenmesi özsermayeyi yüksektir.

Sermaye artılı tamamlandıktan sonra dolaşımdakş hlsse miktarı bayağı yüksek olacak, arsa projesi açıklanana kadar hisse aşağı yukarı her türlü harekete açık olur bence.

2.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Hisseleri havada kapan oldumu?? Yoksa doğru düzgün işlem olmadimi??
    Çok sıkı tuttum havada kapmasınlar diye

7 milyona satış var. Allah bu soygunculara hak ettiğini verecektir. Bu kadar vurdumduymaz,beceriksiz bir yönetim daha var mıdır borsa da bilmiyorum

Tek umut dürüst biri alır diye düşünüyorum firmayı ama bu soyguncular kimseye bir şey koklatmaz

3. 8 milyon oldu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 11,33 ten sonra işlem olmamış. Ya babayiğidin biri çıkıp süpürecek tek seferde ya da bugün de cacık.
    Asıl BRKO da 15000 civarı işlem var 0,52 den onu da arada siliyor çapsızlar

5. rüchanı kullanmasak yada satmasak ne olur ?

6. 2 gün önceki 1,5 milyon ruçeni tek tuşla alan kurum globalmiş ..ruçeni satmassan bişiy olmuyo aracı kurum sondakka geri iade ediyo yalnız bedelliye katılmayacam diye arayıp telefonla bildirmeniz gerekiyo aracı kurumunuza ..pazartesi bitiyo zaten akşam 5 de .. sevgiler YTD...

7. Satıştaki rüçhan 8.567.330 lot. birileri 100 lotu havada kapıverdi.

8. iki gündür rüçhanları satışa koyuyorum alan çıkmadı ii mi.

Sayfa 23/363 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •