Sayfa 68/688 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Üstad gerçekten çok üzülüyorum, dramali, erdemsezer üstadlar yıllarca bekleyip yakın zamanda ayrıldılar..benim de yatırım hesabı yemyeşil ama gerçekler kırmızı... 3-5 gün önce alanlar vurgunu yaptı, yıllarca hamallığını yaptık ama daha maliyete gelmedi..
    Aynen dramali.erdemsezer viking ve ben.sessiz adam ve onlarca yatirimci sirf bende 180 bin lot vardi hepimiz.umudu.kestik baska hisselerden parayi kurtarmak icin zipladik.ama bizler cikmasaydik bu haber de gelmezdi haber gelseydide bu kadar yukselmezdi.transturkte ne.zaman yatirimci bitti acun bombasi.patlattilar.esemde got ayagindan 1milyonluk iflas davasi hisse hareketine.bakin.senede 10 milyon zar ar yaz satis yapan ureten yerin kalmasin 1 milyon tl iflas davasi bitti yuzde 300 arttir.eger hisseyi topladilarsa 5 tl de olur.altin kuyusu olsun sirketin ky si coksa yurumez.sirket 5 para etmesin hisseleri topladilarsa artik nereler ucar hisse.

2.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    İşlem görecek miktar. Yani 100.000 alıcı varsa 90.000 satıcı varsa. Sadece 90.000 lotluk eşleşme olup 90.000 lotluk işlem olur
    Bilgi için teşekkür ederim

3. Günaydın...
    Derinlik verebilen varmı ?
    Bugün Dipmi yoksa?!

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Teşekkürler.........

6. Eşleşme 19 bin ekside bugünde tavan garanti gibi

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Üstad emeğinize sağlık.. 6 yıla yaklaştı Esemle birlikteliğim.. şunu gördüm, teknik-analiz vs tarzı şeyler işlemiyor..Gözaltı pazarında olduğu içindir belki.. Soluksuz 5-6 taban yaptığını da gördüm, tam tersi tavan yaptığını da gördüm..aynı şekilde transtürkte geçen yıl 17 kuruştan 1,81'e aralıksız tavan oldu..yaklaşık %1100 getirisi oldu iki haftada..Esemde kaçırılan bir nokta var: M.Ö.. Adamın elinde şirketin %20'si var.. Bu adam şirket için büyük sıkıntı oluşturuyor.. Geçen yıl ihtarname geri çekildiğinde aralarında yaptıkları anlaşmaya yoruyorum bu yükselişi.. Belli bir fiyat belirlediler ve fiyat o noktaya geldiğinde M.Ö Elindekileri boşaltıp, ceketini alıp gidecek.. Bu arada M.Ö nün de maliyeti bizim kadar olmasa da yükseklerde..Sendika satışlarında sürekli alım yaptı..
    Bu hareketler normal bir tepki hareketi falan değil, hala durmuyor ve yükseliyor. Düzeltme falan da yok. Galiba siz haklısınız, bilinçli bir fiyat belirlenmiş ve yükseltiliyor.

Transtürk ün durumu gibi olmaya başladı mı emin değildim ama artık o kanala girdi, fizana götüreceklwr gibi. 0,17 den 1,81 e gitmesi gibi. Ama 3 lira altı kurtarmıyor. Böyle sert çıkıyor, bari 1,80 - 2 gibi seviyelerden m.ö. nün malını alıp oradar da eplas gibi 4 - 5 tllere götürseler de biz de maliyet kurtarsak. Ytd

Takasları görmek lazım...Yine bizim kucağımıza vereceklerse takaslardan takip edilir.. Eğer patron kendi alacaksa aynı kurumdan alım yapar Ve farkına varamayız.. İnşallah patron alır belirledikleri fiyattan..O zaman dediğiniz gibi fizana kadar yolu var ����

Sayfa 68/688 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •