Sayfa 833/1006 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by edipler Yazıyı Oku
    Attila kitabının İngiliz yazarının dediği gibi; TÜRK"ler hiçbir savaşı kaybetmezlerdi, eğer kendi ırklarından kadınlarla evlenselerdi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Türk erkekler Türk kadınlarla da evlenmişlerdir. Hatta Osmanlı dışında hemen hepsi Sadece Türk kadınlarla evlenmişlerdir.

Bu eski Türklerde en çok beğendiğim adet yılda bir kere Hakan ın çadırının yağma edilmesi adetidir. Hakan bir gecede eşitlenir. servet paylaşımında oluşan adaletsizlikler ortadan kalkarmış. Tabi kısa bir dönem ve küçük bir bölgede yaşanmış olduğunu tahmin ediyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Her şey demokrasi ise Barzo da demokrasi diyor Katalonya dademokrasi diyor.Uarın Güneydoğuda kürtlerde sandığa gidecem Barzoya katılacağım derse de mi demokrasi olacak.O zaman belediye başkanları olsun m.vekilleri olsun her türlü yolsuzluğu yapsın (tüm parti ve siyasiler için) seçimle geldim seçimle giderim desin.Mesela Baykal Nesrin vukuatından sonra neden istifaya zorlandı.Sen parti delegeleri seçilmiş birisin bu vukuat sayılmaz liderimizsiniz neden denilmedi. Bir denetim mekanizması olacak ki herkes işini layıkıyla yapsın.Bakıyorum muhalefetten büyük destek var istifacı başkanlara demokrasi aşkından mı acaba? O zaman başkanlar kimseyi tınlamaz 5 senede ne yaptım kar der.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Demokrasiye inanıyor olsaydın eğer suç varsa hukuk devreye girmeli demeliydin.
    Aklına gelmediği gibi gidip saçma sapan örnekler vermişin. Diyorum eğitim şart...
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

3.  Alıntı Originally Posted by KOSA Yazıyı Oku
    Demokrasiye inanıyor olsaydın eğer suç varsa hukuk devreye girmeli demeliydin.
    Aklına gelmediği gibi gidip saçma sapan örnekler vermişin. Diyorum eğitim şart...
    Suç değil yetersizlik şimdi Trabzon yönetimi toplu istifa etti.Neden başarısız oldukları için.Taraftar istemiyor.şimdi deseler biz kongrede seçimle geldik gitmiyoruz.Bu örneği de anlayın artık.Belediye başkanları suça karışmışsa savcılar hakimlrr girer icraatlar yeterli deüilse Reis girer.Halkın teveccühü önemli.Karar alınmadan önce o illere müfettiş gönderiliyor başkandan memnunmusunuz şikayetiniz varmı? Karar keyfi alınmıyor.burada yanlışınız var.Yoksa durup dururken hükümet neden puan kaybetsin.Gökçek gibi nirini kenara alıyor alkışlanmalı aslında

Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

4. cumhuriyet gazeteside haber yapmış bankalarla ilgili olumsuz durumu bu gerçek mi?

Milletvekili olsun belediye başkanı olsun gorevden alınma şartları bellidir ama ortada bir soruşturma yokken kesinlesmis bir durum yokken istifa et denilirse bunun adına demokrasi filan denilmez. Ama boşa konuşuyoruz başbakanı istemediği için istifa ettiren sayın cumhurbaskaninin belediye başkanına bunları yapması normal . Denetim mekanizmasından bahsedenler var denetim mekanizması cumhurbaşkanı mi ? Belediye başkanı suc islemisse ne yapilacagi nasıl görevden alınacağı kanunlarda belli ama denetim mekanizmasını cumhurbaskani olarak gorenlerine bunu anlatmanın bir anlamı yok..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Suç değil yetersizlik şimdi Trabzon yönetimi toplu istifa etti.Neden başarısız oldukları için.Taraftar istemiyor.şimdi deseler biz kongrede seçimle geldik gitmiyoruz.Bu örneği de anlayın artık.Belediye başkanları suça karışmışsa savcılar hakimlrr girer icraatlar yeterli deüilse Reis girer.Halkın teveccühü önemli.Karar alınmadan önce o illere müfettiş gönderiliyor başkandan memnunmusunuz şikayetiniz varmı? Karar keyfi alınmıyor.burada yanlışınız var.Yoksa durup dururken hükümet neden puan kaybetsin.Gökçek gibi nirini kenara alıyor alkışlanmalı aslında

Trabzon yönetiminin aldığı karar kendini bağlar. Rize yönetimi istedi diye istifa etmemiştir diye düşünüyorum.
    Keza yönetim halka inip seçim yarışı yapmıyor.
    Son düzenleme : KOSA; 22-10-2017 saat: 00:05.
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

ula bu ülkede kaç çocuk yapmanıza ne içeceğinize kimin evlendireceğine kimin sözde müslüman diye kendi vatan evladını ölüme yollayacağına kimin şehit olup olmayacağına kimin görevi makamı ne olursa olsun attan eşeğe eşekten ata bindirmeye dahil burnunu sokan biri var ne demokrasisinden bahsediliyor. hırsız çaldığı için ödüllendiriliyor korumaya kalkılıyor bir zamanlar vatan hainleri ile kol kola gezenler şimdi de günah çıkarmaya çalışarak suçsuz insanlara bok atmaya çalışıp hayatlarını karartıyorlar. sonrada boş boş konuşup yalakalıkla adamı sinirini zıplatıyorlar. bir bitmediniz ya bir bitmediniz.

Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    cumhuriyet gazeteside haber yapmış bankalarla ilgili olumsuz durumu bu gerçek mi?
    Gerçekleştiğinde apayrı bir dünya olacak..
    şu an ona takılamayız..

PAZAR gecesi asya borsaları dolar işlemlerine bakarız..
    sabahta diğerlerine
    hareket yoksa.. yola devam..

Haberturk haberinin REUTERS 'e sıçraması hiçte iyi olmamış,maalesef..
    Haber dünyaya da servis edilmiş oldu

Sayfa 833/1006 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •