Sayfa 205/300 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon
Arama sonucu : 2398 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Anladım sn. Nezihi . Ben sosyal medya kullanmadığım için bu konulara Fransız kaldım. O zaman bayağı karda ortalama olarak. Bu hisseleri satacak mi yoksa bekleyecek mi bilemiyorum tabii. Yani dediğiniz şirket çok güzel çalışıyor. Beklenti yüksek.

Yalnız siz yeniden değerleme demişsiniz ya , sanki o yapılmış ve şirket + 81 milyon öz sermayeye ulaşmış. Ben daha önce paylaşmıştım. Tekrar teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.��

Yatırım tavsiyesi değildir.
    ben de2011 den beri bekliyorum günesli günleri ama cok operasyon var ..

Kesinlikle kimseye Yatırım tavsiye vermeyelim ..

https://www.youtube.com/watch?v=SbMd...ature=emb_logo

2. Arkadaşlar şirket 3 ay brüt takasa geçti bence en az 3 ay daha yakın izleme pazarında kalacak hissemiz....

3.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirket 3 ay brüt takasa geçti bence en az 3 ay daha yakın izleme pazarında kalacak hissemiz....
    Nediyon Allah aşkına ya oruç vurdu galiba

4.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Nediyon Allah aşkına ya oruç vurdu galiba
    Diyorumki sirketin yakin izleme pazarindan cikmasi biraz daha geçikebilir. O kadar yani

5.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Diyorumki sirketin yakin izleme pazarindan cikmasi biraz daha geçikebilir. O kadar yani
    Yakinmiydi ki kac senedir bu pazarda biliyomusun

6. Arkadaşım yakın izleme pazar çıkışı senede bir defa 30 kasım itibariyle değerlendirmeye alınır çıkarsa çıkar kalırsa kalır.Yani şirketimiz borcu sıfırlayıp 1 milyar kâr da yazsa 30 kasımdan önce çıkış haberi olmaz bizim için en önemli durum özsermayenözsermayenin artıya geçmesi şuan için çünkü önümüzdeki tek engel bu.Borcun artması hiç önemli değil bence çünkü %29 kapasite ile çalışan (2019) bir işletme 500 milyon ciro ve 160 milyon kâr üreten bir yapısı var ve bu yüzden kredibilitesi yüksek dahi özsermayesi - 274 olan bir firmaya kimse borç vermezdi.Koronavirüs ile hem ciro hem kârlılık tavan yaptı mal yetiştiremiyor.Dardanelin bir artisıda devlete (orduya)sağlam mal satıyor üs bölgelerine suriye idlip kırsalına giden askerimizin stratejik gıdası ton balığı velhasıl 2020 ve 2021 dardenel yılı olacağına inanıyorum herkes kendi kararını versin şahsen 10 tl altı benim için her zaman alım fırsatı olacaktır teknik düzeltmeler umurumda değil iyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Arkadaşım yakın izleme pazar çıkışı senede bir defa 30 kasım itibariyle değerlendirmeye alınır çıkarsa çıkar kalırsa kalır.Yani şirketimiz borcu sıfırlayıp 1 milyar kâr da yazsa 30 kasımdan önce çıkış haberi olmaz bizim için en önemli durum özsermayenözsermayenin artıya geçmesi şuan için çünkü önümüzdeki tek engel bu.Borcun artması hiç önemli değil bence çünkü %29 kapasite ile çalışan (2019) bir işletme 500 milyon ciro ve 160 milyon kâr üreten bir yapısı var ve bu yüzden kredibilitesi yüksek dahi özsermayesi - 274 olan bir firmaya kimse borç vermezdi.Koronavirüs ile hem ciro hem kârlılık tavan yaptı mal yetiştiremiyor.Dardanelin bir artisıda devlete (orduya)sağlam mal satıyor üs bölgelerine suriye idlip kırsalına giden askerimizin stratejik gıdası ton balığı velhasıl 2020 ve 2021 dardenel yılı olacağına inanıyorum herkes kendi kararını versin şahsen 10 tl altı benim için her zaman alım fırsatı olacaktır teknik düzeltmeler umurumda değil iyi akşamlar
    Arkadaşım 30 Kasım ne alaka? Nerede yazıyor kim söylüyor? yok öyle birşey, paylaştığınız şeylerin lütfen bir dayanağı olsun. Şirket pazar değişikliği içi gerekli şartları taşıdığını düşünüyorsa SPK'ya başvurur SPK başvuruyu inceler olumlu yada olumsuz bir karar verir hangi ay olduğunun hiçbir önemi yok.

8. yeşil yatırım holding gözaltından çıkış. Bak bakalım tarihlere birşey anlayabilecekmisin?
    Attached Images Attached Images

Sayfa 205/300 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •