Sayfa 223/300 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu patron beni şüphelendirmeye başladı. Ağız ishali mi oldu bu her gün yeni bir açıklama.20 yıldır piyasadayım bu kadar açıklama gönderen bir şirket hatırlamıyorum. Yakında çıkar kokusu.
     Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    aynı düşüncedeyim bu yüzden 5.05 ten başlayan dardanel serüvenim bugün itibari ile son bulmuştur inşallah kalan arkadaşlar çok kazanır.ytd
    Sn. Webmaster hayırlı olsun 😊 güzel paylaşımlar yaşamıştık. Yeni maceralarinizda bol kazançlar diliyorum.

Şimdi sn. Yarımada nin "" bu kadar açıklama çok fazla "" demesinden yola cikiyorum da kötü senaryolar neler olabilir diye. Benim aklıma gelen sadece bedelli sermaye artırımı geliyor. Ama ona da ne zaman başvuru yapılacak ne zaman kabul edilecek veya edilmeyecek. Bu ihtimal in olmasından önce diğer beklentilerin gerçekleşme ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum.

Hani hisse için olumsuz bir şey başka da aklıma gelmiyor.

Ama şimdi aklıma geldi : yasaklı kişilerin hisseye bakış açıları etkili olabilir.

Varsa sizlerin de görüşlerini öğrenmek isterim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Webmaster hayırlı olsun �� güzel paylaşımlar yaşamıştık. Yeni maceralarinizda bol kazançlar diliyorum.

Şimdi sn. Yarımada nin "" bu kadar açıklama çok fazla "" demesinden yola cikiyorum da kötü senaryolar neler olabilir diye. Benim aklıma gelen sadece bedelli sermaye artırımı geliyor. Ama ona da ne zaman başvuru yapılacak ne zaman kabul edilecek veya edilmeyecek. Bu ihtimal in olmasından önce diğer beklentilerin gerçekleşme ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum.

Hani hisse için olumsuz bir şey başka da aklıma gelmiyor.

Ama şimdi aklıma geldi : yasaklı kişilerin hisseye bakış açıları etkili olabilir.

Varsa sizlerin de görüşlerini öğrenmek isterim.

Patronun bu kadar açıklama yapmasının olağan akışa ters olduğunu düşünüyorum. Ne olabilir diye düşündüğüm zaman şirketin Niyazi Önen'e ait tüm hisseleri bankalara teminat olarak verilmiş durumda. Yıl sonu bilançosunda teminatlı hisse miktarı 21 milyon lot iken şu anda halka açık kısmı dışında kalan tüm hisseler yani 36.5 milyon hisse teminatlı duruma gelmiş. Bunun bir anlamı var mıdır bilmiyorum ama patron şu anda hisseler yükselsin amacında olduğunu açıkça belli ediyor.

Bunu söylerken de kimseye al-sat vs. tavsiye amaçlı söylemiyorum hiçbir yazımda da böyle bir ima yok. Sadece akılların bir köşesinde bulunmalı diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Patronun bu kadar açıklama yapmasının olağan akışa ters olduğunu düşünüyorum. Ne olabilir diye düşündüğüm zaman şirketin Niyazi Önen'e ait tüm hisseleri bankalara teminat olarak verilmiş durumda. Yıl sonu bilançosunda teminatlı hisse miktarı 21 milyon lot iken şu anda halka açık kısmı dışında kalan tüm hisseler yani 36.5 milyon hisse teminatlı duruma gelmiş. Bunun bir anlamı var mıdır bilmiyorum ama patron şu anda hisseler yükselsin amacında olduğunu açıkça belli ediyor.

Bunu söylerken de kimseye al-sat vs. tavsiye amaçlı söylemiyorum hiçbir yazımda da böyle bir ima yok. Sadece akılların bir köşesinde bulunmalı diye düşünüyorum.
    Yani aklimizin köşesinde bulunsinda ne anlam cikaricaz bundan
    Fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar bilirmisin yeğen

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku

Volkan izmir hocam senin düşüncelerin varmidir bu yorumlar hakkinda

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku

SnYarımada ögrenmek adına soruyorum. Şirketin bankalara olan tüm borçları kapatildigina göre "" teminatlı hisse"" den ne anlayabiliriz.

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler 😊

6.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    SnYarımada ögrenmek adına soruyorum. Şirketin bankalara olan tüm borçları kapatildigina göre "" teminatlı hisse"" den ne anlayabiliriz.

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler 😊

Tam ben sorucaktim

7. arkadaşlar mart krizindeki dibi kaçırdıysanız yada şu piyasada alacak hisse bulamıyorsanız suan alım yaptığınızda marttaki 1.80 dibinden yuzde 15 daha asagıdan 1.50 lerden maliyet fırsatı veren penguen gıda tukasın 13 tatgıdanın 8.5 pınar etsut yada pınar sutun 17tl lerde oldugunu düşünürsek penguen gıda 1.5tl maliyet cok cazip burada asla kalmaz 1 2 ay önce penguen de 5 liraydı bedelli acıkladı 3tl ye düştü ve burada 1 aydır yataya bagladı duruldu buradan yanı 3 tl den alanın maliyeti 1.5 tl oluyor bedelli bitince tekrar 5tl ler gayet mümkün kendi görüşüm gelecek bilançonun da çok iyi gelecegını düşünüyorum sirketin sitesinde haberlerde 3 martta yapılan acıklamada cındeki virüsten dolayı avrupa zincir marketlerden cok yogun stok yaptıklarını ihracat rekoru kırmayı beklediklerini avrupadan çok yogun talep oldugunu yazıyor çindeki virus ocak subatta yogundu marttada avrupada yogundu turkiyeden çok ihracat yapıldı avrupaya..kendi görüşümdür asla yatırım tavsiyesi değildir bol kazançlar

8. Yatirim tavsiyesi olmayan!! Kendi görüşünuzu lütfen penguen sayfasında paylaşınız o halde. Kimbilir bu mesajı kaç forumda paylaşıp gel gel yaptınız

Sayfa 223/300 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •