Sayfa 282/300 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2400 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/939432

Yok artık!....Daha neler.... Geçmiş olsun.

Şirketimizin 01.06.2021 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

-Şirketimizin Esas sözleşmesinin Kayıtlı Sermaye başlıklı maddesi kapsamında 595.000.000.- Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 53.281.753.-Türk Lirası olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle 532.817.530 Türk Lirası tutarında artırılarak 586.099.283 Türk Lirasına yükseltilmesine,
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. 1 saat bile beklememişler. 🙂

3.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/939432

Yok artık!....Daha neler.... Geçmiş olsun.

Şirketimizin 01.06.2021 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

-Şirketimizin Esas sözleşmesinin Kayıtlı Sermaye başlıklı maddesi kapsamında 595.000.000.- Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 53.281.753.-Türk Lirası olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle 532.817.530 Türk Lirası tutarında artırılarak 586.099.283 Türk Lirasına yükseltilmesine,
    Bundan 5-6 ay önce bedelli ile kağıdımızın şahlanacağını yazıyorduk. Şimdi tırsıyorum. Niyazi tüm dengemizi bozdu.
    Yeşil Holding ilk anda tavan tavan gitti, süreç uzayınca çakıldı.
    Dardi ne yapar arkadaşlar?

4.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Şirketimiz sermayesinin 36.553.233,12 TL'sını (%68,60) temsil eden Niyazi Önen'in şahıs olarak sahibi olduğu hisse senetlerinin, %100 sermayesi Niyazi Önen'e ait olan Niyazi Önen Holding AŞ'ne (kendi Holding şirketine) devredildiği tarafımıza bildirilmiştir. Bu işlem şirketimiz hâkim ortaklığında bir değişiklik yaratmamaktadır.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.
    Bu işlem bile etik değil. Kendi bedelliye girmemek için hisseleri holdinge aktarıyor,bir saat sonra %1000 bedelli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bedelli trendi bittibakiniz frigo %1000 aciklqdi. Eplas 500-900 açıkladı ruhuna Fatiha
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bundan 5-6 ay önce bedelli ile kağıdımızın şahlanacağını yazıyorduk. Şimdi tırsıyorum. Niyazi tüm dengemizi bozdu.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Her şeyin bir kararı, bir ölçüsü olmalı. Sen yıllarca bir kuruş arttırma, sonra bire on bedelli arttırmaya karar ver!... Olacak iş değil.

60 milyon küsur Avroluk borcu olan bir şirketi almak için para lazım olacağı belli. Ama bu kadar mı olur? Araya biraz olsun bedelsiz karıştırılmaz mı?

Dardi ne mi yapar? Ben satıp kaçtığıma şükrediyorum. Kanal haberleriyle GYO'lara kaydım. İyi olmaz herhalde... Ama burası borsa; ne olacağı belli olmaz.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Biraz da kripto kumarı... Kaybettiklerim ancak öyle çıkar

8. SPK'ya nasıl bir izahname ile gidecekler? Onaylanacak mı? Bunlar da ayrı sorular tabii...

Sayfa 282/300 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •