Sayfa 81/301 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2405 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    finansal tablo son gönderim tarihinine uymamış
    yakın izleme pazarında olmaması gereken bir şirket ne boş şirketler var ana pazarda işlem görüyor
    9 unda en geç gönderilmesi lazımdı diye biliyorum......

Gelmedi evet....

9 tane Kap bildirimi yapacak yerde önce faaliyet raporunu gönderseydiler ya....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    9 unda en geç gönderilmesi lazımdı diye biliyorum......

Gelmedi evet....

9 tane Kap bildirimi yapacak yerde önce faaliyet raporunu gönderseydiler ya....
    kötü şirket yoktur kötü yönetim vardır kardeşim cuma günü olan hareket günlükte flama vardı ya mal sattı biri bakalım açılınca belli olur 1.26 üstünde kalmalı nasip bakalim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    kötü şirket yoktur kötü yönetim vardır kardeşim cuma günü olan hareket günlükte flama vardı ya mal sattı biri bakalım açılınca belli olur 1.26 üstünde kalmalı nasip bakalim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kurumsal bir şirket gibi duruyor ama kurumsal şubelerde bu tür işlerin olmaması lazım. Umarım kısa sürede açılır.

Haberde bahsedilen iki şirket hakkında biraz bilgi buldum. Fena şirketler gibi durmuyor ama dardl e çare olur mu bakacağız.

Niyazi Önen Gıda San. A.Ş.

Türkiye’nin en büyük sandviç fabrikası Dudullu’da açıldı
    DHA02.05.2017 - 11:50Son Güncelleme : 02.05.2017 - 11:51
    Türkiye’nin en büyük sandviç fabrikası Dudullu’da açıldı
    DHA
    Flip
    Yorum yazA
    İstanbul, 2 Mayıs (DHA) – Soğuk sandviç markası Mr. NO, pazarını büyütmek ve yeni kategorileri geliştirmek için İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığı yatırımla Türkiye’nin en büyük kapasiteye sahip sandviç fabrikasını açtı.

Niyazi Önen Gıda AŞâ€™den yapılan açıklamaya göre, Mr. NO ce Baricci markalarıyla soğuk sandviç üreten firma, Dudullu’da 6000 m2 kapalı alanda açtığı sandviç fabrikasıyla yılda 55 milyon adet sandviç üretecek. 2005 yılında Çanakkale’de Türkiye’nin ilk paketli sandviç üretimine başlayan Niyazi Önen Gıda A.Ş., son 5 yıldır her yıl ortalama yüzde 35-40 oranında büyüyor.

Sektörün en büyük, modern ve hijyenik tesisi olan yeni fabrikayla 118’i kadın olmak üzere toplam 179 kişilik yeni istihdam yaratıyor.

Türkiye’de ilk kez fabrika ortamında otomasyon ile yıllık 55 milyon adet sandviç üretim kapasitesi fabrika ile ilgili açıklama yapan Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, “Bugün Mr. NO markasıyla klasik, gurme, ciabatta çeşitleri olmak üzere toplam 14 farklı sandviç üretimi yapıyoruz" dedi ve ekledi:

"İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığımız yeni yatırımla 6000 m2 kapalı alana sahip ve yıllık 55 milyon adet kapasiteli yeni fabrikamızın açılışını yaptık. Hedefimiz bu kategoriyi Türkiye’de büyütmek. Bunun için gerekli alt yapımız mevcut.

"Sektörün en yeni, modern ve hijyenik tesisi olan yeni fabrikamız Eylül aydından itibaren 118’i kadın olmak üzere toplam 179 kişilik yeni istihdam yarattı.

"Önümüzdeki dönemde bunu yüzde 10 daha artırmayı hedefliyoruz. Ülkemizin istihdam hedefine, Türkiye ekonomisine ve kadın işçi istihdamına katkıda bulunmaktan dolayı gurur duyuyoruz.â€

http://www.misterno.com.tr/tr/urunler/tumu

Dardenia A.Ş

http://www.dardenia.com/

Dardenia Hakkında
    2011 yılında kurulan Dardenia, Türkiye'nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri! İlk yılında 130.000'in üzerinde İstanbulluya ulaşarak büyük bir beğeni kazanan Dardenia, deniz ürünleri fine fast-food kategorisinde de büyük bir boşluğu dolduruyor.

Dardenia, kısa süre önce hizmete giren 10. restoranı ile büyümeye devam ediyor.

30 yıllık Dardanel tecrübesiyle kurulan Dardenia, Dardenel’in ar-ge yatırımları ile geleneksel balık-ekmeği yepyeni bir lezzete dönüştürdü. Dardenia, enfes balık-ekmeği ve menüsünde bulunan diğer yenilikçi ürünleri ile uluslararası alanda, küresel lezzet markası olmayı hedefliyor.

4. Bu Muhterem! kişi çok rezil bir bilanço hazırladı. Şimdi haber pompalayıp çıkabildiği kadar çıkıyor. Öyle böyle değil borsa bu kadar muhterem bir kişi görmemiştir.

Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bu Muhterem! kişi çok rezil bir bilanço hazırladı. Şimdi haber pompalayıp çıkabildiği kadar çıkıyor. Öyle böyle değil borsa bu kadar muhterem bir kişi görmemiştir.
    Olmaz mı ,daha ne reziller var.batan giden.esems,feniş,ranlo,memsa,egyo,aktaş...en azından bu ayakta...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Üstad sen ciddi misin?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mavideniz e sor,iyi kötü beni bilir,herhalde...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bu Muhterem! kişi çok rezil bir bilanço hazırladı. Şimdi haber pompalayıp çıkabildiği kadar çıkıyor. Öyle böyle değil borsa bu kadar muhterem bir kişi görmemiştir.
    Öncelikle Cuma günü çok cüzi bir miktar hacmi oldu.Heralde patron 1 günde harcıyodur o parayı.
    2.olarak dediğiniz seneryo gerçek olsa , bu günü tahta kapatarak boşa harcamazlardı.
    3.olarak , mal çıkma derdi olsa "yakın izleme pazarından çıkmak için başvuru yapılmıştır" şeklinde bir açıklama yapılması yeterli.

8. Bir hissenin batmış olması sahibinin ******** olduğu anlamına gelmez. Olur işler kötü gider batarsın. 10 yıldır kötü bir gelişme öncesi ne kadar yalan haber varsa pompalamak sonra elindeki hisseleri ky ye satmak ayrı bir meziyet ister. Adam ülkerle masaya oturdum diyor. Anlaşamıyorlar. 3 ay boyunca haber pompalayıp hisseleri ky ya satıyor. Sonra anlaşamadığını açıklıyor. Bu 1.26 dan alanlar haftaya ne demek istediğimi anlayacaklar.

Sayfa 81/301 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •