Onemli Gunler Banner
Sayfa 80/302 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2411 madde; 633 - 640 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Zurnanın zırt dediği yer..Cuma günü tavana kitlememişti...Belki 1.75 e kadar daha önceki haberlerdeki gibi tırmanabilir,belki sollayabilir. Belki de pek sanmam ama gerileyebilir....Ama bu hissenin en geç yılbaşından sonra iyi yerlerde olacağını tahmin ediyorum. Borsada beklenti alınırmış...gerçi benim aldığım hiç bir hisse beklentiyi önceden satın almadıKesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,öngörüdür.Borsayı bilebilseydim 22 yılda hem 2 milyon TL mı,hemde sağlığımı hem de dost bildiklerimi yitirmezdim.
    abi dardanel ciro esas faaliyet kâri var ama hâlâ yakın izleme pazarında ben 1.75 ten halks sattım cuma ama pişmanım be abi ptesi eğer eşleşme 1.26 üstünde olursa 10K ya da 15K adet alırım

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

http://www.resimag.com/p1/8a82d6e7d0.png
    şimdi baktım 1.26 hedefli günlük flama vardı haberle onu yaptı tavanı bozmasa iyi olurdu 1.26 günlük uzun düşen tavan tavan değilde %5-10 yapa yapa gitse iyi olur ptesi halks ve artı yatırım holding de prim yapar nasip bakalım
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    abi dardanel ciro esas faaliyet kâri var ama hâlâ yakın izleme pazarında ben 1.75 ten halks sattım cuma ama pişmanım be abi ptesi eğer eşleşme 1.26 üstünde olursa 10K ya da 15K adet alırım

Selâmlar kardeşim.Beklentiye oynadım.bu hisse beni 8 yıl önceki esems maceramın başladığı anılarıma götürdü. Esemin iflas davasının düştüğü haber gelince hisse bir ayda 1,5 dan 4,5a gitmişti....sonra da ******** patron elimize vermişti
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Selâmlar kardeşim.Beklentiye oynadım.bu hisse beni 8 yıl önceki esems maceramın başladığı anılarıma götürdü. Esemin iflas davasının düştüğü haber gelince hisse bir ayda 1,5 dan 4,5a gitmişti....sonra da ******** patron elimize vermişti
    aleyküm selam abi bana derdin ya kârdaysan realize ol ama sen kârdayken satmıyorsun aslında kader yapacak bir sey yok mesela iztar adese artı halks ptesi hepsi yeşil ama almam klnma son 15 gün az çok bir şeyler verdi 20 den aldım 26 dan sattim 30.66 dan aldim 38.50 den sattım 32 den aldım 39 dan sattim bir kerede 42 den aldim 39 'dan zararına sattım ama klnma sanki haber bekliyor

5. Bende batık mango dan son anda yırtmıştım zamanında. Sonra kendi kendime söz vermiştim bir daha gözaltı hissesi almayacağım diye ama cuma günü bir anlık gaflete düştüm haberin etkisiyle verdiğim sözü unutup emir girdim tavandan. Neyse ki üzmeyecek bir miktar benim için. Bakalım p.tesi ne olacak.

Bu arada haberde bahsedilen şirketleri araştıran oldu mu.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Borsayı bilebilseydim 22 yılda hem 2 milyon TL mı,hemde sağlığımı hem de dost bildiklerimi yitirmezdim.
    Üstad sen ciddi misin?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tahta neden kapatıldı haberi olan var mı?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

finansal tablo son gönderim tarihinine uymamış
    yakın izleme pazarında olmaması gereken bir şirket ne boş şirketler var ana pazarda işlem görüyor

Sayfa 80/302 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •