Sayfa 651/659 İlkİlk ... 151551601641649650651652653 ... SonSon
Arama sonucu : 5267 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. Bu hissenin geçen dönem bilançosu ne kadar arkadaşlar.birde bu dönem ne zaman bilanço açıklanacak

Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Ben hak vermiyorum, bunların ve benzerlerinin hiçbirini de iyi niyetli görmüyorum. 18 ay vade vermiş: Misal, 2. Ayda %100 pirim yapsa, "ya ben 18 ay vade verdiydim" demezler "faydalananlar hayırını görsün " derler hemen. E, birader sen 18 ay vade verdiydin 18 ay sonra bakalım o zaman 18. Ayda hisse fiyatı yarıya düşecek belki. Hangi vade ile konuştuysa , o vade sonunda artistlik yapsınlar.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam senin berberden haber var mı? elindeki malları sattı mı? Hala onu bekliyoruz

bikaç hafta hisse yerinde saysa ky , coşuyor, saydırma yarışına giriyor...
    adı üstünde ky, büyük olmayı ancak sabrettiğimizde başaracağız ama o da olmayacak zaten...
    bekle bekle nereye kadar dimi
    2 haftadır geçemediği direnci geçebilirse gidecek bakalım
    coşan piyasada daha fazla bekletmesi zor gibi ama bakalım....

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Hocam senin berberden haber var mı? elindeki malları sattı mı? Hala onu bekliyoruz
    Bak yeminle bende takip ediyorum ve sattığında buraya yazacağım.
    Bir haftadır tatildeyim,dönünce bi traş olacağım.
    Başka bir arkadaşımın elinde yaklaşık 500 bin tl değerinde 122 maliyetle TUPRS var 5-6 aydır.
    Yahu diyor "niye gitmiyor?"
    Sattığın zaman haber ver, biz alalım dedim ona.
    Onun satışını da takip ediyorum. Bizimle ilgisi yok, tek tek lot sayıyor adamlar. Koskoca TUPRS da olur mu diyecek bazıları belki ama, OLUUUUUR.....!
    Lot sayısı az, yüklü ve tek kalemde aldın mı, dikkat çekersin, canı yanmış kedi eniği gibi "Eyk eyk...!" diye bağırtırlar adamı
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

5. Devrim gerçekleşecek se doğum biraz sancılı olur

Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Bak yeminle bende takip ediyorum ve sattığında buraya yazacağım.
    Bir haftadır tatildeyim,dönünce bi traş olacağım.
    Başka bir arkadaşımın elinde yaklaşık 500 bin tl değerinde 122 maliyetle TUPRS var 5-6 aydır.
    Yahu diyor "niye gitmiyor?"
    Sattığın zaman haber ver, biz alalım dedim ona.
    Onun satışını da takip ediyorum. Bizimle ilgisi yok, tek tek lot sayıyor adamlar. Koskoca TUPRS da olur mu diyecek bazıları belki ama, OLUUUUUR.....!
    Lot sayısı az, yüklü ve tek kalemde aldın mı, dikkat çekersin, canı yanmış kedi eniği gibi "Eyk eyk...!" diye bağırtırlar adamı
    Cuma günü satmadıysa ya pazartesi satar ya da salı daha fazla tutarsa zaten sizin berber ky değildir.
    Şaka bir yana bu hafta kritik olacak, sonra gidecekse endekse falan takılmaz, o zaman kaç kişinin elinde kalır bilemem.
    Sizden haber bekliyoruz bu hafta...

7. iyi yere dükkan açtı spek, 76, 77 ver
    71, 72 al
    güzel para zahmetsiz risksiz
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

Sayfa 651/659 İlkİlk ... 151551601641649650651652653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •