Sayfa 66/118 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 521 - 528 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Alan satanı görsek toplama mı pazarlama mi anlariz

Yıllara göre şirketin kar rakamları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Şimdi firmayı aradığımızda yatırım danışmanı olarak elif pehlivanlı yerine tan egeliylemi görüşeceğiz.😅😅 tan egeli yatırım işine el attı deseniz ya.

Açıklamalar
    Şirketimizin 04 Ağustos 2017 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında üç yıl görev yapmak üzere Tan EGELİ, Ebru EGELİ, Egeli & Co Aile Ofisi Yönetim Danışmanlık ve Destek Hizmetleri A.Ş. (Gerçek Kişi Temsilcisi Uğur ÖZKAN) yönetim kurulu üyesi olarak, Ahmet Berker ARGUN, Mehmet Cemal TÜKEL Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmişlerdi.

Şirketimizin bugün yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında; Yönetim Kurulu Başkanı olarak Tan EGELİ'nin, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak Egeli & Co Aile Ofisi Yönetim Danışmanlık ve Destek Hizmetleri A.Ş.'nin (Gerçek Kişi Temsilcisi Uğur ÖZKAN) belirlenmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11. maddesi gereğince, yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticisi olarak görev yapan Elif PEHLİVANLI'nın yerine Tan EGELİ'nin atanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Yine ayrıca Sermaye Piyasası Kurumsal Yönetim Tebliği hükümleri çerçevesinde komite üyeliklerinin aşağıdaki şekilde belirlenmesine oy birliğiyle karar verilmiştir.

• Denetim Komitesi; Ahmet Berker ARGUN (Başkan)- Mehmet Cemal TÜKEL (Üye)

• Kurumsal Yönetim Komitesi; Mehmet Cemal TÜKEL(Başkan)- Tan EGELİ (Üye)

• Riskin Erken Saptanması Komitesi; Ahmet Berker ARGUN (Başkan)- Tan EGELİ (Üye)

Kamunun bilgisine sunarız.

4. Bir haber daha kapta.... Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) "Girişim Sermayesi*Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği" (III-48.3) "Çeşitli*ve
    Son Hükümler" başlığını taşıyan 35'inci maddesi hükümleri* doğrultusunda, Şirketimizin girişim sermayesi yatırım
    ortaklığından çıkması ile* ilgili olarak gerekli işlemlerin yapılmasına ve izinlerin alınmasına karar* verilmiş ve ilgili
    duyurular 31.03.2017 ve 14.06.2017 tarihlerinde *KAP'ta*yapılmıştı.
    **
    Şirketimizin bugün gerçekleştirdiği yönetim kurulu* toplantısı ile revize edilen "Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı*
    Statüsünden Çıkma Kapsamında Hazırlanan Dönüşüm Raporu" ekte yer*almaktadır.
    Kamunun bilgisine sunarız. *

5. Şu cuma vakdinde RABBİM bu adi herife hidayeti nasip etsin İNŞALLAH

6. Bence bin perişan etsin...

Bu hisseyi konuşmak, kötülemek bile ciddiye almaktır. Biz zarardayız da yazıyoruz, aman sakın aldanmayın bu hisse konusunda kimseye demek lazım.

7. Geçen yıl geç gönderdikleri bilançodan dolayı spk ceza göndermiş.... .......................Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yapılan incelemeler sonucunda, Menba Holding, Egeli&Co Yatırım Holding, Egeli&Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı ve Salix Yatırım Holding'e idari para cezası uygulanmasına karar verildiğini açıkladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre, Menba Holding, 31.12.2016 tarihli finansal raporların süresi içerisinde KAP’a bildirilmemesi sebebiyle 54.094 TL idari para cezası ödeyecek.

Egeli&Co Yatırım Holding ve Egeli&Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı ise, 31.12.2016 tarihli finansal raporların süresi içerisinde KAP’a bildirilmemesi sebebiyle ayrı ayrı 27.047 TL idari para cezasına çarptırıldı.

Son olarak, Salix Yatırım Holding'in 31.03.2017 tarihli finansal raporların süresi içerisinde KAP’a bildirilmemesi sebebiyle de 27.047 TL idari para cezası ödemesine karar verildiği açıklandı.

Sayfa 66/118 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •