Sayfa 100/814 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 793 - 800 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Adam elli lotluk noronlariyla yorum ve yaranma pesinde. Okuyan gorur ki o sahis ekibiyle halay cekerken biz satip ansa da kazanmaya gittik. 50 te saracaguni bilmismis. Benim her dedigim cikarken adamin yoruma bak. Yarin gorursun ansa ya nie gittik ytd
    Bir de adama hisse.net ajanı diyordun. Seni yasaklamamışlar onu yasaklamışlar. Ajan da belli oldu bu arada!

2. Bilip de uyaran dedikleti hep cikan sesiz cogunlugu gercek ky yi dudunen bi ben varim. Gerisi beni ilgilendirmez bu saatten sonra. Kim kimin ajani kim kime ceza kesmis gercek mi kesmis anladilmasin die mi trnsk in mi hisse netin mi ajan mi degil mi saka mi gercekmi daniskli dovus ler mi ... dusun de neronlar kizissin. Iyidir

3. Senin hakkından morpheus gelir. Cezası bitince ağzının payını verir. Hadi şimdi ansaya patroniçenin yanına.

4. Aa kendine guvenmion mu. Morfeus ne cevabi vermis ancak senin duzeyinde cevap sanilir onlar. O sabah naracatiodunuz g.t oldunuz. Ben cezali olnamis olsam volkanin karnina gireni o aksam yaxmazmiydim buraya. Cezam yeni bitti ustadin da damlar birazdan feyz alirsin. 50 ye sarcani bile bile sabah tavan narasi atar ky avlarsiniz. Ne guzel.. burda yazip dizi aydinlatmak zorunda birakma beni. Laf atmayin bulasmiim

5. Ugursuz olduğunu bildin yani. Aferim sana yavas yavas ne oldugunu ogreniyorsun. Zartbirader seni

6. Yatırımcı ilişkiler telefonu var mı acaba...

Spk ya başvuru yapılıp yapılmadığı sorulabilir..
    Eğer başvuru yapıldıysa ..top spk ...

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkiler telefonu var mı acaba...

Spk ya başvuru yapılıp yapılmadığı sorulabilir..
    Eğer başvuru yapıldıysa ..top spk ...
    İnternet sayfasında teli var ama 1 kişi olduğu için her zaman yerinde olmuyor mesela bugün gün boyu yoktu aradık açmadı ayrıca ağzı iyi laf yapar dediği şeyler genelde dediği zamanda olmamıştır o yüzden cuma bültende görürüz başvuru var mı yok mu bakalım...

8. Spk başvuru yaptıysa kap ta duyurması gerekir .yatırımcı ilişkilere mail yazılsa cevap veriyorlar mı

Sayfa 100/814 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •