Sayfa 474/814 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Ayrica bizim tahsisli markaya gore daha kolay.orada hisse verilecek kisi sayısı fazla bizde yalnızca mine hanim.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Ben polyanacilik oynamiyorum.beni burada bilen bilir.2016 yili kasim ayinda tahta kapanacakti.ben ve airforce tahta kapanmaz dedik.sen simdi gelmissin polyanacilik diyorsun.ytd
    Hocam tahtayı bilmiyorum bende 4 yıldır burdayım sizi iyi takip ediyorum bu seferde dudukledilerse valla ben helal olsun derim başkada birşey demem

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Ben polyanacilik oynamiyorum.beni burada bilen bilir.2016 yili kasim ayinda tahta kapanacakti.ben ve airforce tahta kapanmaz dedik.sen simdi gelmissin polyanacilik diyorsun.ytd
    ++

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aklımda deli sorular ...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eger dudukleselerdi acun gibi daha yukarı cekerlerdi.mine hanimi markadan okuyuncada millet yukaridan alırdı. Simdi bu sermaye artirimi olsaydi üst pazara gecermiydin.gecerdin oradada ellerindekileri millete verirlermiydi verirlerdi.simdi bir aciklama gelse yeni başvuru icin 80 90 kurus olsa millet yine over.tabanda kac lot satis kaldi.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Eger dudukleselerdi acun gibi daha yukarı cekerlerdi.mine hanimi markadan okuyuncada millet yukaridan alırdı. Simdi bu sermaye artirimi olsaydi üst pazara gecermiydin.gecerdin oradada ellerindekileri millete verirlermiydi verirlerdi.simdi bir aciklama gelse yeni başvuru icin 80 90 kurus olsa millet yine over.tabanda kac lot satis kaldi.ytd
    Dedikleriniz mantıklı ama bu işi kasten uzattiklarina kalibimi basarim böyle beceriksizlik olamaz

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. @minetozlu Arkadaşlar dünyanın sonu gibi çok duygusala baglamış borsada satmadıği sürece hicbir hesap zarar yazmaz. olumlu bir haberde transtürk 1.50 tl marka 2.50 tl ye gidişi en fazla 4-5 gün sürer veren versin gemi battiginda gemiyi ilk fareler terk eder fareler bir çıksın
    Serdar Karaer
    Serdar Karaer
    @karaer32
    ·
    1 sa
    Aynen. Buradayız. Elimizden geldigince destek olmaya çalıştık.
    Mine Tozlu
    Mine Tozlu
    @minetozlu
    ·
    1 sa
    ��

8. 27.000.000 hissenin ne kadarı ky da bilen varmı yok.birde neden taban olduk marka olmadı diyorsunuz pazarlar farklı.bizim neden kabul edilmedi biz 7.000.000 artiriyoruz o kadarlikta markadan aliyoruz.bu islemden olmus olabilir.buda neden yapilmaya kalkisildi üst pazara gecmek icin olmadı. Fakat baska yol vardir onu deneyeceklerdir.ytd

Sayfa 474/814 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •