Sayfa 372/814 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. yazmayacaktım ama twıtter yıkılıyo başkanımız ışın kılıçını çekmiş ateş ediyor.
    kimden bahsediyor hangi hissede süründürecek neler oluyor ortaklar

iki çift sözüm var mine hanım sakin lütfen bizim size ihtiyacımız var
    benim değil inanın benim maliyetim komik yerlerde yükseklerde alan bir sürü acunzede var ben şuan çıksan % 100 kar var
    ben bu şirkette yapılması gereken tahsisli diyen kişiyim operasyonlarınızıda beğeniyorum hızlı girdiniz ştimizin içini dolduruyorsunuz
    gelin markanın içini doldurmayın transtürk ün içini doldurun sizi üzüyorlarsa buraya sizi üzmeyenlerin yanına gelin kayıtlı sermaye tavanımız 73 milyon çoook şti sokarsınız

2. kolpaçi o yazdığın rakamların hepsi

ytd

3. Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Met Ahmet Arıboğan tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sizin kolpacı kapta ifşa oldu galiba...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. %5 altına dusmus Arıbogan

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by canbo66 Yazıyı Oku
    %5 altına dusmus Arıbogan

Met ahmet arıboğan 150k satmış pazartesi günü 60 kuruştan yalnız bunu tahtadan satmadi neden derseniz pazartesi 60 kuruş hiç görmedik ve 150k lık bi satış tahta da hiç olmadı muhtemelen virmanla sattı lakin alan kişiyi öğrenemeyeceğiz çünkü alan kişi %5 i geçmediği için kap haberi yapmak zorunda deil hayırdır sadece satış haberi göndererek tahtada satış var süsü mü göstermeye çalışıyorsunuz sn spekler yemezlerrrrr ;)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Air Yazıyı Oku
    Met ahmet arıboğan 150k satmış pazartesi günü 60 kuruştan yalnız bunu tahtadan satmadi neden derseniz pazartesi 60 kuruş hiç görmedik ve 150k lık bi satış tahta da hiç olmadı muhtemelen virmanla sattı lakin alan kişiyi öğrenemeyeceğiz çünkü alan kişi %5 i geçmediği için kap haberi yapmak zorunda deil hayırdır sadece satış haberi göndererek tahtada satış var süsü mü göstermeye çalışıyorsunuz sn spekler yemezlerrrrr ;)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bravo air. Aynen katiliyorum yorumuna.

8. ya ben size diyorum faruğun dediği olur.bunlar hepsi galatasaraylı.%5 altına indiği için bizler farketmeden birien devir ederler.ondan sonra görürüz.ayrıca neden bugün bildiriyorda 26-12-2017 bildirmiyor.ytd

Sayfa 372/814 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •