Sayfa 18/68 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 137 - 144 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. Gk dan da bir halt cikmadi galiba

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. rezalet bir hisse..

ytd 3 4 aydır 0,90 da oyalandı şimdi geri geliyor.

4. Nusrettin satıyor birileri karşılıyor danışıklı işler bunlar. Anlaşılan işler farklı yürüyor. Nurettin bey düzgün geçmişi olan saygın bir adam ama benim anladığım diger ortaklarda bir sorun var. Şirket olumlu hiçbir işi sonuca bağlayamadı olumlu tek haber göndermedi. Boş işleri bırakıp biraz çalışın artık.

5. Hala bazı imtiyazlı hisseler Sayılgamların sahip olduğu "Kervansaray Verwsltung" şirketine ait ve yatırımcı ilişkileri personeli kervansaray Yatırım Holding ile aynı. Bu durum sayılanlar her ne kadar yönetim kurulunda görünmesede şirket dolaylı olarak oların güdümünde olduğu düşüncesini uyandırıyor.

Kimbilir belki sayılganlar kendilerine ait dayılgan Holding , Komak Alman hotelciklik falan gibi borsa dışındaki diğer şirketleri mmcas ile birleştirme gibi planları vardır belki Daha önce Sayılgan Holding i Kervn ın bir iştiraki ile birleştirmeyi bildirdiler ams nedense sonra bu işlemi geri çekmiştiler.

Sürekli satışlarla dolaşımdaki hisseleri artırmanın nedeni hacimli blr şirket ile birleşim planı nedeniyle olabillr. Yani birleşimden sonra dolaşımda kayda değer hisse olmadı amaçlanıyor olabillr.

Ama yeni oluşacak ortaklık yapısı çağrıyı gerektirme olasılığı varsa bu defa herseyi iyi hesaplamaları gerek ve spk ile herseyi netleştirerek İle girişmelerinde fayda var malum önceki dönemlerde hisse fiyat ağırlık ortalaması çok uçuktu. zamanla makul bir ağırlıklı ortalamaya gelince bu tür girişimlerde bulunurlar sanırım.
    Son düzenleme : 1prometheus; 01-08-2017 saat: 06:38.

6. İlk kez 1de, ertesi günde 1in üzerinde kapanış yaptı. Küçük yükselişlerle 1,50ye giderse yukarı hareket için zemin olur. Ancak SPK incelemesindeki 2 şirket alımı/ortaklığından 8ay oldu ses yok. Şirketçe açıklama yok. Nurettin bey sata sata elde senet bırakmadı. Karşılayan kim belli değil. Hayrolur inşallah..

7. Hisseyi artık gerçek değerinde görmek istiyoruz. O da 1.5 uzeri iyi bilanço güzel işler ve güzel haberlere ihtiyac var. Bu pek uzak değil gibi duruyor. Hayırlısı olsun bakalım.

8. Bir çok şirketin zarar açıkladığı ortamda 1 milyon küsur kar yazmış konsolide 6 aylikda kesin bilanço gelince ayrıntılı bakarız ama bu bile böyle bir şirket için büyük olay İnşallah daha güzel günler ve haberler peş peşe gelmesi dileğiyle.

Sayfa 18/68 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •