Sayfa 504/639 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Bu spek pislikler insallah tum kucuk yatırimcilara yasattiklari uzuntunun milyon mislini yasamadan gebermesinler insallah

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dolandirdiklari da doktor parası olsun..hadi bana eyvallah

3. Bu şirketin sahibi ve spegi çok ah aldın. Kaç kişinin psikolojisini ekonomik durumunu bozdun. Zannetmeyin ki bizlerin üzerinden kazandıklarınız ile gül gibi geçineceksiniz...

Allah büyük elbette ahirete kalmaz yaptıklarınızın cezası...

4. Teknik hazır... 2 yıl dolacak gözaltına alınmalı... 4 kurum toplamı takasta %70 olmuş neredeyse... Bir kaç tane atraksiyonlar la yürüyüp gidecek durumda.... Ama bunlar mal... Kafaları saman dolu... Vizyon yok... İcraat yok... Yada çok güzel işletiyorlar sistemi... / planı hissetmiyoruz bile.... Düşerken kazandık çıkarken de hep biz kazanalim hesabi yapıyorlar...

5. 35'ten giriş yaptım hayırlısıyla...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Isinmi yok .batircak paran mi cok arkadasim.. yanlis anlamada. Bunlar paralara goz koydular ve hisseyi batirip cikacaklar sanki

7.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Isinmi yok .batircak paran mi cok arkadasim.. yanlis anlamada. Bunlar paralara goz koydular ve hisseyi batirip cikacaklar sanki

Maliyeti 35 olanin kaybedeceği birşey yok. Keşke bizim maliyet de 35 olsa...
    Yıl sonuna kadar icraat olmazsa cidden bu şirket batar. Daha banka ödemeleri başlamadı. Ticari faaliyet karı olmayan şirket üstüne devasa borçla batmaya mahkum...

Sayfa 504/639 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •