Sayfa 538/639 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Olumlu tabiki...
    Madem olumlu murat kardeşim. Neden kagidin fiyatı yukselmiyor.patron dahil neden kimse alim yapmıyor..madem olumlu seddulbahir neden biraz daha bekleyip kagittan ayrilmiyor.bizler 2 yildir kendimizi kandirip duruyoruz sadece...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Madem olumlu murat kardeşim. Neden kagidin fiyatı yukselmiyor.patron dahil neden kimse alim yapmıyor..madem olumlu seddulbahir neden biraz daha bekleyip kagittan ayrilmiyor.bizler 2 yildir kendimizi kandirip duruyoruz sadece...
    Sende haklısın hepimiz hakliyiz bendede yüklü mal var 2 yıl geçti Allah muhtaç etmesin sonuna kadar buradayım... Bunlar batık değil borçlarını ödeyecek gucteler lakin bu düzelme halinin bilançolara yansımasını bekleyeceğiz zamana ihtiyaç var isteseler yarın harekete geçirirler ama bekliyorlar... El mahkum bizde bekleyeceğiz...

3. KAP a düşen Faaliyet Raporlarını yorumlayabilecek var mı?

AKPAZ Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -9.254.498

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Hiç bir bok yok gibi uzun vadeli borç azalmış kisa vadeli arttmiş en önemlisi ciro yarıya düşmüş tacodan 12 mil kusur tahsil edilmiş yalandan olsada geri alimdan bahsetmiş bu gözaltinda bunu nasil yapacaksa valla ben çok iyi bilanço okumayı bilmem benim görduklerim bunlar yanlış yorum yaptiysam özur dd/pp: 1.20 şu anki özkaynaklara bu şirket pahali bu ayri bir konu
    Ben taco tabo dur orada ki alaçak diye birşeyin olduğuna inanmiyorum kağit üstunde var ama siz olsaydiniz başkasina borç verip kendiniz bir süru borc kredi işine girermiydiniz amaç parayi hiç etmekse minareyi çalan kılifini uydurur ückagitcilar adiler istanbulda urfada 10 tane bakkal acsaniz dahaiyi yok cafe breno siz kahvenize sicayim kim sizin kahvenizi içsin haramzadeler bunlarin katakulllelerini gormezlikten gelen spk ******larina şarkimi buradan iletiyorum demiyorki parani tacodan al sermayeni duzelt ticaretmi yapcan ne bok yiyeceksen duzgun yap demiyor

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Barcalena Yazıyı Oku
    KAP a düşen Faaliyet Raporlarını yorumlayabilecek var mı?
    Faaileyetsizlik.
    Borsada ara vermek için en iyi zaman, kazandığın zamandır.

7. Faaliyet raporu o kadar basit boktan ki ...adet yerini bulsun diye göndermişler

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. batıyooorrrrrr

Sayfa 538/639 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •