Sayfa 2/645 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

3. Bugün Çelik Nakliyat 1,43 den 115.000 lot daha aldı.O.A yediği tekmenin acısıyla satmaya devam ediyor.Aslında malları daha bitmedi.%5'in altına satarak değil, malı tanıdıklarına virmanlayarak inmişti.Aklısıra deşifre olmadan satıyor.Daha çok malı var.

Kimseden ses yok bilanço ne zaman geliyor beklenti nedir

5. Geçen yıl 2015 karı 4 Martta açıklanmıştı.Bu yıl muhtemelen 3 Mart Cuma günü açıklanabilir.
    Ancak;özellikle bu senet konu.sunda kar tahmini yapmak zor.Her türlü sürprize hazırlıklı olmak gerekse de,normal şartlarda 17 ml TL kar gelebilir diye düşünüyorum.Bundan da 5 krş temettü gelirse öpüp başımıza koyalım

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Geçen yıl 2015 karı 4 Martta açıklanmıştı.Bu yıl muhtemelen 3 Mart Cuma günü açıklanabilir.
    Ancak;özellikle bu senet konu.sunda kar tahmini yapmak zor.Her türlü sürprize hazırlıklı olmak gerekse de,normal şartlarda 17 ml TL kar gelebilir diye düşünüyorum.Bundan da 5 krş temettü gelirse öpüp başımıza koyalım
    Kar beklentime uygun geldi.VD'ne göre sürpriz yok.Bana göre olumsuz bir durum yok ortada.

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Kar beklentime uygun geldi.VD'ne göre sürpriz yok.Bana göre olumsuz bir durum yok ortada.
    Behzat abi 5 kuruş az değilmi sanırım kar geçen yıla oranla arttı
    Pazartesi nasıl olacak bakalım
    SECRETMEN

8.  Alıntı Originally Posted by secretmen Yazıyı Oku
    Behzat abi 5 kuruş az değilmi sanırım kar geçen yıla oranla arttı
    Pazartesi nasıl olacak bakalım
    Değerli kardeşim; geçen yıl kendi şirketlerini Gentaş'a satıp kasadan çıkan 16,5 ML TLden dolayı bankalardan bir hayli finansal borç yapıldı.Bu kadar borç varken şahsen fazla temettü vereceklerini sanmıyorum.Normalde 7 krş temettü verebilirlerdi.
    İnşallah yine 7 krş verirler.

Sayfa 2/645 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •