Sayfa 283/651 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Desteğine değerse destek aticam.

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Taniyan bilir demek hava bir laf... daynağınız yok bunu anladım.. kap haberlerine inarım, birde rakamlara.. adamlar sirketi yönetiyor lot satıyor.
    O zaman siz de satarsınız doğal olarak bunlar 1,32 den de satıyordu sonuçta ne oldu 1,83 e kadar geldi fiyat demekki 1,32 satışları numaraymış değil mi. Elbette cep to cep satışları bire bir ortaya çıkarmak mümkün değildir çünkü paravan hesap veya aracı kullanırlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. işin ilginç yanı 1,80 den 1 milyon lotu piyasa almış...hatta 1,82 deki lotları da almış ve ertesi gün 1,83 görülmüş iken şirketin hisse satış haberi geldikten sonra hisse 1,74 lere kadar indi...bana göre bu son düşüşlerin hepsi psikolojiktir...yatırımcının lanet olsun deyip yaptığı satışların sonucudur...acaba kasten mi moral bozuyorlar...???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 95 yılından beri şirketi izledim ve patronlarını tanıdım. Daha önce de yazdım kağıt 95 te 99 da ve 2011 de kazandırdı en son 2011 de %100 yaptı bunun dışında getirisi Yok denecek kadar az patron kağıdı fabrika olarak kullanıyor. Sermayesi lotlar alıyorsunuz yıllar boyu bekliyorsunuz bir şey kazanmadan geri iade ediyorsunuz Yani şebekeye ucuz kredi sağlıyorsunuz onlarda paranızı başka alanlarda kullanıyor olay bu. Döngünün sağlanması için onlar sadece fiyatın düşük kalması anacıyla baskı yapıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Sirketi iki kelimeyle anlatmissiniz tebrikler.adamların niyeti ky çarpmak sanki çook primli gibi endeksten fazla düşüyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. valla dostlar gözlerimiz şu anda bu hisseden yılmıştır ama mantığım bu hisseyi hala tutmaya devam et diyor...gözler bu günü görüyor ,aklımız ise yarını...karda iken de 1,80 lerden satmadım şimdi de satmam..ama satanlara da saygı duyarım..çünkü satmak için bir çok bahaneleri var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Sayın keko yönetime güven olmayınca insanın bekleyesi gelmiyor yine Ali Cengiz oyunu var sanıyor adamlar ky düşmanı

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işin ilginç yanı 1,80 den 1 milyon lotu piyasa almış...hatta 1,82 deki lotları da almış ve ertesi gün 1,83 görülmüş iken şirketin hisse satış haberi geldikten sonra hisse 1,74 lere kadar indi...bana göre bu son düşüşlerin hepsi psikolojiktir...yatırımcının lanet olsun deyip yaptığı satışların sonucudur...acaba kasten mi moral bozuyorlar...???
    boyle yapacagini bileydim 1.83 u yakmazdim. efendiligini bozmaz dedik yaniltti bizi.

Sayfa 283/651 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •