Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    1...Yani bu parayı Çağlayan'a yedirirler mi?

2..Sizce o operasyonda bu kadarcık bir komisyon (!) sizce yeterli mi?

3. Düşünün ki Reza'nın İranlı patronunun sadece hesabını vermediği para tutarı 2,5 milyar dolar...Operasyonda önemli bir yer tuttuğu iddia edilen Türkiye'de 50 milyon avro ikna edici geldi mi?

4. Doları hala kim tutuyor?

5. Böyle bir olay ve ifade bir hukuk devletinde olsaydı gazeteler nasıl reaksiyon verirdi?

5. Fışkiyeyi kim kırdı?

2. Bitcoin e girilmez kalp dayanmaz sagligimiz elden gider o aksiyona demistim sabah . Aradan 24 saat gecmeden yuzde 20 dustu . Ordan kazanacagimiz para sagligi alir goturur .

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mahfi Eğilmez in seminerinden kendi tahminleri. Tahmin... tutar tutmaz...

4.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Aralık ayı için altın ve dolar tam bıçak sırtı rakamlarda.Görülen seviyeler mikron hesabına dönmüş durumda.97.40-98.50 geçilirse bu hafta 4 görüp yürüyebilir,geçemezse altlardan alım fırsatı verecek şekilde düşebilir.Altın 1295-96 üstüne atarsa altının önü açılacak.Altının yürüdüğünü görürsem doların düşüşü,altının geri vites yaptığını görürsem doların düşmesini beklemeden 4 ve üstü hesabı yapıyorum.Tabi herkesin hesabı kendine
    Umarım anlık fiyat zıplamaları veya gece operasyonları olmaz da işlem yapmaya fırsat olur ve başında nöbet tutmak zorunda kalmam
    Bu arada pariteyi gözden kaçırmışım,parite de aynı şekilde.2. günde de herşey öyle bir dengeye geldi ki ya fırtına öncesi sessizlik ya da ay akşamdan ışıktır diyerek oklar harekete geçecek

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

5. Fışkiyeyi kim kırdı?
    Yukarıdakileri boşverinde bu soru hep kafamı kurcaladı durdu...

Sahi kim kırdı

Birde unutamadağım tepkisi :

Odun Herif : Senin oğlanı içeri almışlar!

Melih Gökçek : NEREDE OKUDUN

Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

6. https://twitter.com/SirinEminsirin

sayın latino paylaşmıştı cafe de

ilginç günler göreceğiz.

zarrab davasındaki gelişmeleri tek tek yazmak yerine hepsini kafede paylaşmaya çalışıyorum..

http://www.hisse.net/topluluk/showth...5013&page=2870

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Şuan liste de 3 banka var ..

Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •