Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ...........

2. ............

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Meali: Bize dolar lazım,gelin bize dolarlarınızı teslim edin. Dikkat ederseniz global ve yerelde bir dolar sattırma furyası yaşanıyor. Sanki hepsi aynı yerden emir alıyor. Bankacısı,siyasisi,akademisyeni,ekonomisti tek ses olmuş DOLAR SATINNN diye ANIRIYOR.
    Boşver bunları, sistemin rahatlaması için trilyonlarca dolar paranın silinip süpürülmesi lazım..

Buradaki trollerinde..

4. Abd faizleri ni hicbir enstruman tinlamiyor bunun sebebi nedir acaba.
    Dolar globalde taban mi yoksa dususun baslangici mi henuz

5.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Leblebici: Vergi tuşuna basıldı, dolar evine daha hızlı dönebilir[/B]

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Mevcut kur ve faiz seviyesi olarak baksanız bile buradan TLye yatırım yapmak son derece cazip görünüyor dedi. (???)

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-399250
    Okumadan önce vaktimin ziyan olacağını biliyordum ama yinede bir şans verip okudum. Sonuçta tam bir zaman israfı oldu.

Şimdi bu sayın "Banker" ne diyor anlayan var mı? Trump'un vergi düzenlemesiyle dolar evine daha erken dönebilir, Fed daha erken tapering yapabilir diyor. Ama aynı zamanda da TL çok cazip, 2018'de dolarda kalan kaybeder diyor.

içten içe aslında şunu diyor: Ben küresel piyasanın adamıyım, bana dolarını ucuza sat ki 2018 ve 2019'da fişeklediğinde senin bütçen küçülsün benim bankamın karı da artsın.

Hadi len ordan!

Mart faiz arttırımı olasılığı %73..

Vergi indirimi, QT, ticaret kısıtlamaları, onca gelişme..

İki olasılık var bu durumda;

Ya oyun oynanıyordur..yada ABD irtifa kaybediyordur..

Arası yok..seçim yapmak gerekli bence..

7.  Alıntı Originally Posted by serothehero Yazıyı Oku
    Okumadan önce vaktimin ziyan olacağını biliyordum ama yinede bir şans verip okudum. Sonuçta tam bir zaman israfı oldu.

Şimdi bu sayın "Banker" ne diyor anlayan var mı? Trump'un vergi düzenlemesiyle dolar evine daha erken dönebilir, Fed daha erken tapering yapabilir diyor. Ama aynı zamanda da TL çok cazip, 2018'de dolarda kalan kaybeder diyor.

içten içe aslında şunu diyor: Ben küresel piyasanın adamıyım, bana dolarını ucuza sat ki 2018 ve 2019'da fişeklediğinde senin bütçen küçülsün benim bankamın karı da artsın.

Hadi len ordan!
    KY artık eskisi kadar enayi değil,net çıktı gözler açıldı. Bu zatlar hala 20 sene önce gibi yönlendirme yapacağını sanıyor. bunların k.çına tekmeyi basıp evine yollayacaksın.

8.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Abd faizleri ni hicbir enstruman tinlamiyor bunun sebebi nedir acaba.
    Dolar globalde taban mi yoksa dususun baslangici mi henuz
    Birsey yaklasiyor.
    Ya dolara ya da global borsalara cok feci dalacaklar.
    Ters giden bisiler var

Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •