Sayfa 767/1001 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by freeman001 Yazıyı Oku
    Merhaba sn.enki.
    Humanın selamı var..cezalıymış. Şu andaki tahvil balonunu izleyebileceğimiz yabancı bir site yada kaynak var mı? Tüm dünyadaki tahvil hareketlerini.Human italyan tahvillerinde bir kırılma bekliyor.benimde dikkatimi çekti. syg.
    Merhabalar Sn. freeman001..sevgili Human'a da geçmiş olsun dileklerimi sunarım..tahvil hareketleri kısmını pek anlayamadım ama elimde tahvil konusunda toplu halde sadece şu site var:

http://www.worldgovernmentbonds.com/

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    merhabalar sn. Freeman001..sevgili human'a da geçmiş olsun dileklerimi sunarım..tahvil hareketleri kısmını pek anlayamadım ama elimde tahvil konusunda toplu halde sadece şu site var:

http://www.worldgovernmentbonds.com/
    çok teşekkür ederim..gayet yeterli oldu.

3. Amerika geri adım atmış.
    Pazar günü çıkan haber çarşamba günü yalanlanıyor.

Bu durumda dövizde bir gevşeme olur mu ne dersiniz.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Amerika geri adım atmış.

gevseme oldu zaten.. 3.79 altinda 3.77 noktalarina kadar alim yapmaya gerek yok ,3.85 ustune atar bugun mb ust duzey yoneticileri dolari..3,77/79 araligindan alip 3.85 den satacagim bugun bu dolari, bakalim yapabilecek miyim.?
    cok heycanliyim.. yetede

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Amerika geri adım atmış.

Erdoğan i elestirriiz ama son 2 ayda 2. Kez abd ye koyup oturttu. Vize ve arfin ikisinde de abd r yapti.
    Dolarin globaldeko gucsuzlugunun bir nedeni abd nin siyasi acidan bitik olmasi

Bugün İçeride;

TCMB Para Politikası Kurulu (PPK) faiz kararının ve ardından yapılacak açıklamalar

Dışarıda ise;

Çin de açıklanacak büyüme ve sanayi üretimi verileri izlenecek.

TCMB PPK Toplantısından Beklentiler;

TCMB PPK toplantısında piyasanın genel beklentisi faiz artırımı yapmasından yana olmakla birlikte MB bu konuda adım atmayacağı yönünde olurken kurum olarak GLP de 50 baz puanlık artış yapmasını ihtimal dahilinde öngörümüzde bulunduruyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Bence piyasa büyük oranda faiz artırımı beklemiyor. Dolayısıyla böyle bir günde sanki dolar karara kadar yükselir gibi. Ardından faiz de artmiyor gelir ise bi anlık olarak 3.84+ yapabilir. Sonrasinda globale bakarız.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tcmb: Türkiye'nin kısa vadeli dış borcu kasım'da 111,7 milyar dolar(önceki 111,5mlr)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 767/1001 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •