Sayfa 529/1001 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    o açıklama reel yatırımlarını yurt dışına kaçırmak isteyen yerli işadamları için söylenmiş. konuşmanın bir parçası bir şey ifade etmez. konuşmanın konusu neydi. fetö mü. yabancı yatırımcı ve finans hareketleri için söylenmiş olarak algılamadım.
    bu hafta alginiz baya bi acilacak sizin..

2. Burada kişilerin bankadaki dövizlerine el konulabilir gibi yorum yazanlar vardı. Hadi canım o kadarda değil derdim. Amma şu son muhabbet gerçekten düşündürücü. uyanık olmak mı gerekiyor.

ülkede ekşın dıkşın hiç eksik olmuyor
    man adasına gittik oradan abd ye mahkemeye döndük
    geldik
    işadamlarına el attık
    hadi hayırlısı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Euro da bakalim. Global de dolara bakalim. Sterline bakalim nereye cikti.
    Dolar boyle dandik bir ulkede 1 yil oncesinin zirvesinin ustune cikamiyor.
    Euro nun 1 yil onceki zirvesi 4.17 idi.
    Dolar geberik. Tartismasiz.
    Son 1 yilda getirisi olmayan tek yatirim araci dolar.
    Altin euro borsa sterlin hepsi kazandirdi.
    Hoca cok basit. 1 yil onceki seviyeleri alcaksin karsilastirma yapacaksın.
    Basit otesi lutfen
    Neden 1 yıl?
    Neden 6 ay değil mesela?
    Neden sanki insanlar tüm mal varlığını 1 yıl önce 3.90'lardan dolara gömmüş gibi düşünüyorsunuz ki?
    Geçen yıl 3.90'dan girmek, bu yıl 4.90'dan girmek gibi bişey.
    Kimse yapmaz öyle bir cahillik.
    Son düzenleme : djoz; 03-12-2017 saat: 22:35.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Buraya gelir bitcoin reklami yapanlarin amaci ne ? Dolar sayfasi burasi illa birileri yol mu gostersin .

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu elmayla armutu kıyaslamak gibi olmuş,btc nin ne olacağını kimse bilemez. yarın 10 da bir fiyatınada inebilir kimse bir şey diyemez. bende btc alıp satıyorum ama gerçek bu,sırf eğlencesine alıyorum. batarsada batar,ciddi bir rakam koymuyorum max. 10k TL
    elma ile armut kıyaslanamaz örneğiydi yazdığım zaten
    dolar-euro ; elma-armut
    euro-btc ; elma-armut.

fakat btc; yatırım mı, eğlence mi, riskli mi-risksiz mi "kişiye göre" değişir.
    aynı zamanda dolar yatırımcısı olarak şu anda bana göre btc bir yatırım ve dolardan daha risksiz.
    1.5 yılda %200 karı realize edip sıfır maliyetle devam ettiğim yatırımı %1000 karda görüyorsam gayet rahat uyurum.
    Write less do more..

Alıntı Originally Posted by PiyasaAnaliz Yazıyı Oku
    Buraya gelir bitcoin reklami yapanlarin amaci ne ? Dolar sayfasi burasi illa birileri yol mu gostersin .

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gizli bir örgüt üyesiyiz biz, amacımız sizleri dolardan vazgerçirip coine sokmak. oldu mu?

edit: birde bu eleştiriyi yapan kişinin dolar hakkında yazması beklenir sizinde son mesajlar bitcoin.

edit2: haklısınız ama.. bu konuda yazmak isteyenler için döviz altında yeni başlık açtım.
    Son düzenleme : PROGRAMMER; 04-12-2017 saat: 01:07.
    Write less do more..

8.  Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    gizli bir örgüt üyesiyiz biz, amacımızı sizleri dolardan vazgerçirip coine sokmak. oldu mu?
    Abi şu meşhur coinsiler mi? Ya biraz açsana şu örgütü. Merak işte. Kardeşim biz geçen nisanda niyetlendik ama Türkiye bu coin almak zor aracı kurum bile bulmak imkansız gibiydi. Şimdi nasıl bilmem ama var bir bit yeniği bu işte. Dolar asyada azıcık yükselmiş gibi...

Sayfa 529/1001 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •