Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. http://www.hurriyet.com.tr/flas-geli...cildi-40649836

ABD'yi korkutan soruşturma mı ?
    yoksa maksat Çanağı biz tamalayalım da kısa zamanda 1 ABD Doları Rabiya kavuşsun mu ?

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Gittikçe daralan çembere bakıyorum da, Reza'yı Fetöcü ilan etmelerine az kaldı diyorum...

İyi hafta sonları.
    itirafçı olursa ,saniyesinde bu filmi memleketin izleyeceğinden emin olabilirsiniz..

Reza denen 30 luk delikanlının yerine kendinizi koyun...
    1-Iran ortağını idama mahkum etmiş. vatandaşı olduğun ülke de operasyon yemişsin ve artık adın herkes tarafından bilinir olmuş...En küçük yanlışta kim vurduya gitme olasılığın olduğu gibi bir sürü aç çakal adına mafya diyorlar senin ensene binmeye çalışıyor.... Bu durumda bana göre Adam ABD ile anlaşarak gitti ...

2-Anlaşmadan gittiğini farz edersek ;
    ABD ile anlaşırsan kazandığın paraları yeme şansın var anlaşmaz isen ve suçlu bulunursan hem paracıklar gidecek hemde ömür boyu veya iyice posan çıkana kadar hapse mahkum olacaksınız..........

Bütün olasılıkları göz önüne alırsak adamın itirafçı olma olasılığı bana göre %100 dür.....

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Reza denen 30 luk delikanlının yerine kendinizi koyun...
    1-Iran ortağını idama mahkum etmiş. vatandaşı olduğun ülke de operasyon yemişsin ve artık adın herkes tarafından bilinir olmuş...En küçük yanlışta kim vurduya gitme olasılığın olduğu gibi bir sürü aç çakal adına mafya diyorlar senin ensene binmeye çalışıyor.... Bu durumda bana göre Adam ABD ile anlaşarak gitti ...

2-Anlaşmadan gittiğini farz edersek ;
    ABD ile anlaşırsan kazandığın paraları yeme şansın var anlaşmaz isen ve suçlu bulunursan hem paracıklar gidecek hemde ömür boyu veya iyice posan çıkana kadar hapse mahkum olacaksınız..........

Bütün olasılıkları göz önüne alırsak adamın itirafçı olma olasılığı bana göre %100 dür.....
    Hic hesaba katilmayan birsey var... sizin evladiniz var mi? Zarrab in var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hersek Yazıyı Oku
    Hic hesaba katilmayan birsey var... sizin evladiniz var mi? Zarrab in var.

Bu durum, %100 olarak verilen olasılığı nasıl etkiliyor sizce?

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu durum, %100 olarak verilen olasılığı nasıl etkiliyor sizce?
    Benim belirtmek istedigim, onu susturabilecek tek sey tr de ikamet eden evladinin varligi. Neticede genc bir insan ve evladi daha cok kucuk. Fazla uzatmayayim herhalde anlasilmistir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hersek Yazıyı Oku
    Benim belirtmek istedigim, onu susturabilecek tek sey tr de ikamet eden evladinin varligi. Neticede genc bir insan ve evladi daha cok kucuk. Fazla uzatmayayim herhalde anlasilmistir.

Ooo...

Bunu düşünememiştim...

Ciddi bir itham ve ima...

Hollywood filmi gibi desenize...

İnsanoğlunda hayalin sonu yok.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Enteresan bir durum..
    Dolar TL'de önemli gün nedense 8 aralik .. o gune alinan call opsiyonlari: 3,80 683mln$ 3,90 840mln$ 3,91 500mln$ 3,92 580mln$ 4 470mln$ 4,10 300mln$ 4,20 1,14milyar$ 4,27 126mln$ 4,30 350mln$ toplam 5 milyar$.
    Hepsi 8 aralik..
    27 Kasımdaki mahkemenin kararının açıklanması ve bu davanın hangi şekle bürüneceğinin açıklanması muhtemel olan tarih 8 aralık olabilir. Sanırım itirafçı olması durumunda mahkeme süreci farklı, olmaması durumunda farklı dallanıyor. Bu dallanmanın ve gidilecek yönün kesinleşeceği tarih 8 aralık gibi gözüküyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •