Sayfa 200/909 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7266 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by slmncn Yazıyı Oku
    Neyi satacak yada nereye sponsor bulacak, Tek seçenek stadın isim hakkı gibi olabilir ki, ( Aday olsa bile Muharrem usta kaybedecek bence ) o zamanda zaten satılan stadı 2 kere satamayacağına göre , .
    Gunaydin, hayirli gunleriniz olsun. Yazdiklariniza katiliyorum lakin stad isim hakki bildigim kadariyla yeni bir sponsor gelirse mesical park ismi kaldirilir dendi diye hatirliyorum. Yanlisim var ise affola.

2. ali ağaoğlu çok zengin adam. 1,2 milyar lira borç var, ancak ali ağaoğlu veya katar sermayesi merhem olabilir.
    şirketin gelirleri hiç bir zaman giderlerini karşılayamaz, 1.2 milyar borç euro üzerinden üstelik.
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Güzel kardeşim,

Sözleşme Şöyle der. MEDİCAL PARK tan Daha iyi bir teklif gelir ise ( çünkü medical park tan başka kimse sponsor dahi olmadı yada olmadı istemedi yani ) tüm haklar ona devredilir.

tamam da bu durumda var olanı daha iyi bir sponsor ile revize edersiniz,yani 2 defa satamazsınız. ,
    bu durumdada.. kasaya ekstra para girer ama 100 milyon falan olmaz..Madem hem yatırımcıyız hem taraftarıyız bu kulubün, o zaman ,Yalanları bilelim..ona göre davranalım..
    sonra kimseye kızmayalım.
    ayrıca arkadaşın biri ALİ AGAOGLU zengin biri demiş, aday olan ali degil AHMET AGAOGLU dur, ve soyadı benzerliği dışında zerre kadar akrabalık bağı yoktur.

Kaldıki bize zengin iş adamı degil akıllı iş başkan lazım.zengin BAŞKAN ları da gördü bu kulüp..
    Saglıcakla

Alıntı Originally Posted by mrhztkn Yazıyı Oku
    Gunaydin, hayirli gunleriniz olsun. Yazdiklariniza katiliyorum lakin stad isim hakki bildigim kadariyla yeni bir sponsor gelirse mesical park ismi kaldirilir dendi diye hatirliyorum. Yanlisim var ise affola.

4.  Alıntı Originally Posted by slmncn Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim,

Sözleşme Şöyle der. MEDİCAL PARK tan Daha iyi bir teklif gelir ise ( çünkü medical park tan başka kimse sponsor dahi olmadı yada olmadı istemedi yani ) tüm haklar ona devredilir.

tamam da bu durumda var olanı daha iyi bir sponsor ile revize edersiniz,yani 2 defa satamazsınız. ,
    bu durumdada.. kasaya ekstra para girer ama 100 milyon falan olmaz..Madem hem yatırımcıyız hem taraftarıyız bu kulubün, o zaman ,Yalanları bilelim..ona göre davranalım..
    sonra kimseye kızmayalım.
    ayrıca arkadaşın biri ALİ AGAOGLU zengin biri demiş, aday olan ali degil AHMET AGAOGLU dur, ve soyadı benzerliği dışında zerre kadar akrabalık bağı yoktur.

Kaldıki bize zengin iş adamı degil akıllı iş başkan lazım.zengin BAŞKAN ları da gördü bu kulüp..
    Saglıcakla
    ben ali ağaoğlu aday demedim ki, ali ağaoğlu zengin biri merhem olabilir dedim.birde katarlılar merhem olur. bunlarda talip değil, bu yükün altına girmek için ya akıldan yaya olmak lazım veya kaybedecek hiç bir şeyinin olmaması lazım.bana göre şu anki yönetim devam etmesi lazım, bırakıp kaçmak yok, ben yönetirim diye ortaya çıkmak olacak iş değil.yönetemezsiniz, küme düşürürsünüz. yatırım tavsiyesi değildir.

5. mevcut sponsoru iptal edip yenisi almak ne kadar da akıllıca bu akılla zengin oluruz kesin medikalparkın ismini kaldırdınmı oda 1 yıllık ödeme yapar geri kalanını ödemez bize ekstra sponsorlar lazım yeni bir sponsor varsa o da gitsin tribün sponsoru olsun yada spor kompleksine adını versin her aklımı sizemi vereyim

6. Aşağılık bi kağıtsın

7. 1.80 1.85 arası akıcı potansiyeli var. Bu fiyatlar makul değil. Trade amaçlı girebilirim.y.t d.

8. Günlerdir forum bitik kağıt1.95 sabır sabır

Sayfa 200/909 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •