Sayfa 269/910 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Takim havaya girdi hisselerin havasi kacti. Bugun +5 bile yapamayan hisseler icin tek engel bedelli sermaye gibi gozukuyor. Yaparsada Fener gibi cok etkilenecegini dusunmuyorum. Firsat bu firsat deyip 2 haftaya bende sermaye arttirimi bekliyorum. Tek anlam veremedigim neden klup hisse aldi da zararina neden satti...istese 1.50 ye kadar cekebilirdi fiyati.

2.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Takim havaya girdi hisselerin havasi kacti. Bugun +5 bile yapamayan hisseler icin tek engel bedelli sermaye gibi gozukuyor. Yaparsada Fener gibi cok etkilenecegini dusunmuyorum. Firsat bu firsat deyip 2 haftaya bende sermaye arttirimi bekliyorum. Tek anlam veremedigim neden klup hisse aldi da zararina neden satti...istese 1.50 ye kadar cekebilirdi fiyati.
    Spek seni kırmadı 5.79 yükseltti. BJK maçı çok önemli alabilirlerse yada yenilmezlerse takım o zaman şampiyonluk havasına girer sonra sırayla içerde Rize ve başakşehir maçları var onlarıda alabilirlerse o zaman şampiyonluğun en güçlü adayı olur hisse de en kötü 2 lira olur heralde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by dr_enrique Yazıyı Oku
    spek seni kırmadı 5.79 yükseltti. Bjk maçı çok önemli alabilirlerse yada yenilmezlerse takım o zaman şampiyonluk havasına girer sonra sırayla içerde rize ve başakşehir maçları var onlarıda alabilirlerse o zaman şampiyonluğun en güçlü adayı olur hisse de en kötü 2 lira olur heralde

iphone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen katılıyorum üstadım........

3 haftadır izlemesi keyif veren bir trabzon var........

Ve pozisyon zenginliği yakalayan bir kadro oluştu takımda.........

Beşiktaş da bozulma var ve trabzonun beşiktaşı yenebileceğini düşünüyorum.......

Tabi üç hafta kazanma rehaveti ile havaya girip şımarmazlarsa..........

Eğer bjk ve başakşehiri de yenerse şampiyonluk için bende varım diyebilir..........

Ve 2019 trabzon yılı bile olabilir diye düşünüyorum.........

2019...tersten bakarsak..

02..61......yani ikinci sezon trabzon fırtınası esebilir ve şampiyon olabilir............

Hisse fiyatına gelince bence ikinci sezon başarısı ile 2 bile ucuz kalabilir........

kendi adıma ikinci sezonu görmeden t.s. portföyümde işlem yapmayı düşünmüyorum........

diye kendimce sesli düşünüyorum.........

-----------Y..T..D----------------

4. hersey bir kurala gore isler.
    bj maci ve rize maci alinirsa 1,42 destege donusur ve 2,20 nin onu acilir.
    sabirla mac sonuclarina odaklancaz.
    sampiyonlik yarisinda bir onceki zirve 3,8x devamli hedef olur sezon sonuna dogru.

ama maclar alinmali.
    habire mac kaybedip hissede durmaya devam eden mallar baskasina suc buluyor.
    onlardan olmamak lazim.

spor hissesinde sampiyonluk yarisi ve reklam gelirleri belirleyici olur.
    ben 1,2x lere dustukce aldim.

1,42 gecilip ustunde haftalik kapanis olunca gorusmek uzere

bol kazanclar.

5.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    hersey bir kurala gore isler.
    bj maci ve rize maci alinirsa 1,42 destege donusur ve 2,20 nin onu acilir.
    sabirla mac sonuclarina odaklancaz.
    sampiyonlik yarisinda bir onceki zirve 3,8x devamli hedef olur sezon sonuna dogru.

ama maclar alinmali.
    habire mac kaybedip hissede durmaya devam eden mallar baskasina suc buluyor.
    onlardan olmamak lazim.

spor hissesinde sampiyonluk yarisi ve reklam gelirleri belirleyici olur.
    ben 1,2x lere dustukce aldim.

1,42 gecilip ustunde haftalik kapanis olunca gorusmek uzere

bol kazanclar.
    ÜSTAD başakşehirin bu hafta g.s. Ya yenilebileceği ihtimali olabilir......t.s. Güzel hava yakaladı çok pozisyona giriyorlar ...bu seri devam edebilir........

6. Vay be 35i kirmis 41 görmüş 1 saat once 33 den almadik bu endekste iyi ayrıştı ancak daha cok mac var

M.K.A.

7. hisse şuan %10 yukarıDA AMA SİTEDE KİMSE YOK GİBİ. SANIRIM HİSSENİN HAREKETİNİN KİMSE CİDDİYE ALMIYOR. BU LİG DAHA ÇOK SU GÖTÜRÜR OLMAKLA BİRLİKTE HİSSENİN DE GÜVEN VERMESİ 1.45 ÜSTÜ TUTUNMASI LAZIM. 1.45 DE KESİCİ VAR.
    ŞUAN 42-43 DENGE 40 BİNE 40 BİN

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    hisse şuan %10 yukarıda ama sitede kimse yok gibi. Sanırım hissenin hareketinin kimse ciddiye almıyor. Bu lig daha çok su götürür olmakla birlikte hissenin de güven vermesi 1.45 üstü tutunması lazım. 1.45 de kesici var.
    şuan 42-43 denge 40 bine 40 bin
    dün ve bugün toplam bir tavan yaptı...inşallah gevşeyip geri gelmez.......

Sayfa 269/910 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •