Sayfa 382/909 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7267 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Rüchan haklarimi satmak istiyorum fakat ruchan maliyetim 0.09 tl olarak gozukuyor. Su anki fiyati 0.08 tl oldugu icin ruchan haklarinda bile zarardayim. Bu normal mi?

2. senin maliyet 0,9 benim 1TL GÖZÜKÜYOR

Alıntı Originally Posted by Türkmenbeyi Yazıyı Oku
    senin maliyet 0,9 benim 1TL GÖZÜKÜYOR
    işte benim yaptığım hata

1 tl değil o, 0,1 tl. arkadaşınki de, 0,09 tl.

4.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    rüçhan dediğimiz çerez parası bile değil zaten. satsak nolur yaksak nolur da...

bedelliye girmeme nedenim para olmaması, 1 tl'den de alamam yani
    1 tl nominal iken tahta fiyatı 1.04 iken rüçhanların kaç para olmasını bekliyosunuz hocam rüçhanların çerez parası olması normal çünkü nominale çok yakın fiyat. O bakımdan diyorum bedelliye girmemek kayıp değil, ha para olmuş dışardan alıp maliyet düşürmüşsün ha bedelliye katılmışsın ne fark eder bu fiyatta.
    Bu fiyattan bedelli yapmalarının bence başka amacı var bedellinin açıklandığı ilk gün de söylemiştim.

Neyse amacım inatlaşmak değil, bedelliye katılamadım diye canınızı sıkmayın demek istemiştim en baştan beri.

Bol şanslar.
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by Anaconda Yazıyı Oku
    Rüchan haklarimi satmak istiyorum fakat ruchan maliyetim 0.09 tl olarak gozukuyor. Su anki fiyati 0.08 tl oldugu icin ruchan haklarinda bile zarardayim. Bu normal mi?
    O bilgiler rastgele yazılmış. rüçhanların açılış
    fiyatı 0.130 yarıya yakın aşağıda şu anda...
    hayırlısı...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6. Bir TS' li olarak, diplerde olan iki kağıttan hangisi alınır dense, Fener derim.

7. Ben de 1,26'dan 8000 lot aldım. rüçhanlar sık değiştiği için pazartesi gününe kadar beklemeyi düşünüyorum. onları satıp mevcut hissenin yükselmesini bekleyeceğim. ileriye dönük birikim tutarı olduğundan zarar edeceğimi pek düşünmüyorum.

Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    1 tl nominal iken tahta fiyatı 1.04 iken rüçhanların kaç para olmasını bekliyosunuz hocam rüçhanların çerez parası olması normal çünkü nominale çok yakın fiyat. O bakımdan diyorum bedelliye girmemek kayıp değil, ha para olmuş dışardan alıp maliyet düşürmüşsün ha bedelliye katılmışsın ne fark eder bu fiyatta.
    Bu fiyattan bedelli yapmalarının bence başka amacı var bedellinin açıklandığı ilk gün de söylemiştim.

Neyse amacım inatlaşmak değil, bedelliye katılamadım diye canınızı sıkmayın demek istemiştim en baştan beri.

Bol şanslar.
    biliyorum yahu, muhabbet ediyoruz işte

geçen bedellisine katılmıştım tspor'un o yüzden rüçhan müçhan hiç araştırmamıştım. dün bakınca güldüm rüçhanların ederine. tabii bu fiyatlardan ha bedelliye katılmışsın ha paçal yapmışsın aynı kapıya çıkıyor. bakalım 4 marttan sonra ne olacak tahtada. merak ediyorum. para olsa katılırdım bedelliye, maliye düşerdi baya ama kısmet...

zaten gözden çıkardım buradaki parayı. maalesef...

Sayfa 382/909 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •