Sayfa 462/908 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    UEFA , Trabzonspor’un Avrupa kupalarına katılabileceğini açıkladı
    UEFA, Trabzonspor'un bu sezonki UEFA katılım gelirinin %50'sine el koyduğunu açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Güzel kapanış yaptı p.tesi yukarıda açar büyük ihtimalle
    Bu arada Bugun Yusuf yazıcı haberide geldi ama kimse paylaşmamış doğru olursa en az buradan 1.45 1.55 lere gider
    https://www.google.com/amp/www.hurri...rleri-41264485

3.  Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    Güzel kapanış yaptı p.tesi yukarıda açar büyük ihtimalle
    Bu arada Bugun Yusuf yazıcı haberide geldi ama kimse paylaşmamış doğru olursa en az buradan 1.45 1.55 lere gider
    https://www.google.com/amp/www.hurri...rleri-41264485
    Sen yenisin galiba
    Yoq daha neler

Başka hikaye varmı?
    Bu hikaye kulağa hoş geldi.

Yükselmesine sebeb olacak tek şey şampiyonluk yarışının içinde olması olacak. Yarışı son haftalara taşırsa inanılmaz rakamlara gelebilir.
    Onun dışında isterse klüpteki aşçı yı 50 mly avro ya satsın. Vız gelir tırıs gider.

Bence hepbirlikte şampiyonluk duasına çıkın. Zira başka alternatif yoktir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. TSPOR - Trabzonspor Sportif

Ok

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

5. Bu sene sampiyonlugun 2. Numarali adayidir. Bunu bir Besiktasli olarak soyluyorum. Ayrica dikkatinizi cekerim ligin adi cemil usta sezonu.. otorite bizde yaninizdayiz diyor. Kadro genc ve tecrubeli kaynasmis. Bu sene olmasa bile bir daha ki sezon sampiyonlugun en buyuk adayi ..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bu sene sampiyonlugun 2. Numarali adayidir. Bunu bir Besiktasli olarak soyluyorum. Ayrica dikkatinizi cekerim ligin adi cemil usta sezonu.. otorite bizde yaninizdayiz diyor. Kadro genc ve tecrubeli kaynasmis. Bu sene olmasa bile bir daha ki sezon sampiyonlugun en buyuk adayi ..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen

İmza;
    Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Borç yapılandırmasını niye kimse merak etmemiş. hayret. Bu kısa-orta vade olumlu bir haber..

Sayfa 462/908 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •