Sayfa 49/910 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 385 - 392 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. soru;ikili dip için son bir düşüş olurmu?

2. İho kalp krizi geçirmiş...

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

3. Yusuf Yazıcı için rekor transfer teklifi
    Trabzonspor'un genç yıldızı için Manchester City inanılmaz bir rakamı gözden çıkardığı bildirildi.

Bu sezon sergilediği performansla Avrupa'nın dev kulüplerinin de dikkatini çeken Yusuf Yazıcı, 3-0 kazanılan Antalyaspor karşılaşmasında Manchester City yetkilileri tarafından takip edildi.

İngiliz basınında çıkan haberlere göre; City, Bordo-Mavili ekibe 17.5 milyon poundluk (89.5 milyon lira) bir teklif sunacak. Premier Lig'de onu isteyen tek takım City değil. Arsenal ve Tottenham'ın da Yusuf'u transfer listesine ekledi. City menajeri Guardiola'nın gelecek için gençlerden kurulu bir kadro inşa etmek istediği vurgulandı.

İMZADAN SONRA KİRALAYACAKLAR

Yusuf'un transferi halinde mevcut City takımında fazla süre alamayacağı belirtildi. 1-2 sezonu kiralık geçirmesi beklenen milli yıldızın, daha sonra City'de banko oynayabileceği yazıldı. Bu transferde Arsenal ve Tottenham kulüplerinin yapacağı teklifler de önemli bir rol oynayacak.

4. Suraya bak bir futbolcu trabzonsporun degerinin yaridi ediyor enteresan takibe almaya deger ytddddddd

5. Tspor su duruma gore cok ucuz kalmis takim iyi gidiyor liderden sadece 7 puan geride sampiyonluk sansi var ve son uc ayda nerelerden dusmus kademeli alisa uygun geldi bana usteki arkadasin dedigi transferin gerceklesme ihtimali bile bu hisseyi yukarilara tasimaya yeter gibi geliyor baska bir beklentisi varmi trabzonun bilgisi olan paylasabilirmi ytdddddddd riza calimbay cok iyi bir hoca bunuda unutmayalim geldiginde takimi gorunce ben yedeklerle bile sampiyonluga oynatirim bu takimi demisti

6. İyi günler sayın forum üyeleri.spkek ta ...........................................
    Şimdi yukarda ucuz-kademeli- v.s yazan üyelerimize bi hatırlatma yapayım burda bazı üyeler "biz istemezsek kalkmaz/inmez ıvır zıvır yazmışlardı hem de ulu orta.yazdıkları zamanlardan bu yana ne olduğunu aşşağı yukarı izlemişsinizdir ki halende izliyoruz...hep yazdım hiç farketmiyor şahsım için(çünkü yıllarca öptü)geçe geçe geçirmeyi öğrendim.bu cenabet tahtada alıcı satıcı vs inanmam.3-5 çakalın elinde resmen oyuncak olmuş hisse.eğer bu çok öpülmüş mako gibi her şartta mücadele edebilecek imkanınız yoksa her şartta iteler size bilesiniz hatırlatayım.şimdi spotumuU yapalım,başarabilirsin şekerim eğilebilirsin hadi spkek hadi bebeğim

7. Devre arasi trabzona salam tekliflerle gelcek avrupa klupleri trabzonsporun spek inin isi zor takim iyi giderken cok mal kaybeder ytdddddd

8. Bu sene ilk dörtde bile olması aynı kadro ve Teknik yönetim ile seneye şampiyonluğun adaylarından biri olacaktır.Buda gelir gider dengesini süratle olumluya dondurup kağıdın yukarı ivvelenmesini sağlar.Trabzonspor ve camiası başarıya aç.Başarı coşkuyu coşku yüksek fiyatları getirir.Orta vadeli senaryo nasıl? Varmı inanan.Siz okuyun ama dikkate almayın.dedim ya senaryo.

Sayfa 49/910 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •