Sayfa 650/910 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Keşke Fener’e yenilseydin diyeceğim De Trabzonsporluyum.spekler resmen dalga geçiyor. Cuma beklentisi de var üstelik. Belki de gs sen yeterli hisse toplayamadıkları için ts yi ondan vbaskılıyor olabilir. Başka birşey aklıma gelmiyor. Ts yi yükseltseler gs de arkasına takılacağını biliyorlar çünkü. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    Evet bu gün izinli oluyorsun..
    dün sattım, bugünde alamıyorum 1 iş günü geçecek heralde...

3.  Alıntı Originally Posted by Vegas3 Yazıyı Oku
    İş bankasından bugün 1 lot sattım, brüt satışı sonrası başka bir hisseden 1 lot aldım,
    Hesabında ekstra para vardır da oradan almıştır diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    dün sattım, bugünde alamıyorum 1 iş günü geçecek heralde...
    Geçenlerde bende sattım aynı gün denedim hesapta para yok Gece 01.00 gibi denedim garanti yat. Oldu oradan biliyorum bende.

5.  Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    Hesabimda 2.43 tl vardı, 6.17 den 1 tane sattım, sonra 1 tane 4.82 den bir hisse aldım oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    Hocam,sadece düz mantıkla düşünsen bile bir lot değil bin lot bile alınabilir bürüt uygulanmayan hisseden.Bürüt uygulanmayan hissede alım satım yapılamayacağı gerekçeniz nedir ? sadece bürüt uygulanan hisselerde gün içi işlem yapılamaz,bürüt uygulanan hisse satılıp bürüt uygulanmayan başka bir hisse alınabilir.İlla ki hesapta nakit olması gerekmiyor sonuçta...

7. Brüt 'ün bitişi nedeni ile mi sallama yapıyor bu spek , amaç ney anlamadım ama inşallah gaziantep i yener ve çıkışa geçeriz.

8.  Alıntı Originally Posted by cengiz gürkök Yazıyı Oku
    Hocam,sadece düz mantıkla düşünsen bile bir lot değil bin lot bile alınabilir bürüt uygulanmayan hisseden.Bürüt uygulanmayan hissede alım satım yapılamayacağı gerekçeniz nedir ? sadece bürüt uygulanan hisselerde gün içi işlem yapılamaz,bürüt uygulanan hisse satılıp bürüt uygulanmayan başka bir hisse alınabilir.İlla ki hesapta nakit olması gerekmiyor sonuçta...
    Aynen dün sattım hissenin bir kısmını şimdi alış yapacağım “hesabında bakiye yetersiz” diyor fakat para görünüyor, görünen bakiyeyi yok görüyor. Akşam oldu para aktif değil 03.03.2020 salı sabah sattım banka:iş

Sayfa 650/910 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •