Sayfa 730/908 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Sanırsın 10 lira oldu kağıt. Ne devre kesiciymiş arkadaş ya!

Sağlık Bakanı Koca: "Liglerin devamı konusu, futbol federasyonumuzun kendi iradesi ile alacağı bir karardır."

Sağlık Bakanı Koca: "Bugünkü görüşmede, müsabakaların (futbol) devamı konusunda somut bir talep gündeme gelmemiştir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Liglerin devamıyla ilgili TFF Başkanı Nihat Özdemir yarın saat 14.00'te açıklama yapacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Korona ilk görüldüğünde federasyon başkanı gündüz açıklama yapıyor maçlar seyircili oynanacak diye akşam spor bakanı seyircisiz oynanacak açıklaması yapıyor.sonra korona yayılmaya başlayınca federasyon başkanı gündüz yine açıklama yapıyor maçlar seyircili oynanmaya devam edilecek diye bir gün sonra spor bakanı maçlar ertelendi diyor.şimdi de federasyon başkanı yarın açıklama yapacakmışşimdi kime inanıp da hisse alacağız yada tutacağız.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Korona ilk görüldüğünde federasyon başkanı gündüz açıklama yapıyor maçlar seyircili oynanacak diye akşam spor bakanı seyircisiz oynanacak açıklaması yapıyor.sonra korona yayılmaya başlayınca federasyon başkanı gündüz yine açıklama yapıyor maçlar seyircili oynanmaya devam edilecek diye bir gün sonra spor bakanı maçlar ertelendi diyor.şimdi de federasyon başkanı yarın açıklama yapacakmışşimdi kime inanıp da hisse alacağız yada tutacağız.

Bu süreçte çok zarar ettim 6 tl den aldığım hisseyi 2 li fiyatlardan satmak zorunda kaldım.yarın gündüz federasyon başkanı maçları seyircisiz oynatmaya başlayacağız dicektir.akşama spor bakanı ligi iptal ettik dermi.bu tecrübeden sonra artık federasyon başkanının açıklamasına güvenip nasıl hisse alacağız yada tutacağız.bu kararıda keşke dün akşam Cumhurbaşkanı yapsaydı.

6. Sağlık bilim kurulu dolayısıyla sağlık bakanı maçların oynanmasını sakıncalı buluyor bu yüzden topu federasyon başkanına atıyor.eğer oynanıp kötü bir durum olursa sorumluluğu federasyon başkanına atacaklar.

7. Federasyon başkanı da uyanıklık yapıp kararın açıklanmasını kulüpler birliği başkanına havale ediyormuşresmen saatli bomba

8.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bu süreçte çok zarar ettim 6 tl den aldığım hisseyi 2 li fiyatlardan satmak zorunda kaldım.yarın gündüz federasyon başkanı maçları seyircisiz oynatmaya başlayacağız dicektir.akşama spor bakanı ligi iptal ettik dermi.bu tecrübeden sonra artık federasyon başkanının açıklamasına güvenip nasıl hisse alacağız yada tutacağız.bu kararıda keşke dün akşam Cumhurbaşkanı yapsaydı.

İyi günler, bir gazetede Sağlık Bakanının açıklamasını Federasyon Başkanı gol yapar bugün denmiş. Bence de ligler başlayacak ama seyircisiz tabii ki. Haa bu karar spor hisseleri üzerinde illaki olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir, sadece bir tahmin. Bol kazançlar dilerim zararda olanlar da çıkarır umarım.

Sayfa 730/908 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •