Sayfa 793/908 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bence daha bu fiyatları bile arıyacağız.Kağıtta tabana kadar 250 bin lot alıcı tavana kadar 7 milyon lot satıcı var.Dün girenlerin hepsi geri sattı.kağıt artık hiç güven vermiyor.

http://www.fanatik.com.tr/son-dakika...il-men-2161603 Geçmiş olsun..Bakalım nereye kadar yolu var.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Cas , Trabzonspor’un Avrupa kupalarından men cezasına yaptığı itirazı reddetti . Böylece Trabzonspor Avrupa kupalarına katılamayacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Ligde lider iken maçlara ara verildi diye 1.80 gördü şimdi şampiyonluğu kaybetmişken 4.00 lerde geziyor avrupa kupalarından men edildi şimdi de 8 olurmu acep

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

1 Yıl Avrupa'da yok...İyi oyuncular kesinlikle tutamaz ve bütün yıl hüsran....Bu sene olan şans 30 Yilda bir gelir.. Ne Fener Ve Gala önümüzdeki sene kesinlikle sağlam gelecekler bana göre. 2nin altında bekliyorum seni..Ondan öncede elimi sürmem sana... Benim şansı fikrim akil var mantık var. Ama yatirim tavsiye etmiyorum düşüncemi paylaşıyorum...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Avrupa'dan bir yıl men cezası alan Trabzonspor'un CAS'a yaptığı itiraz kabul edilmedi.
    Trabzonspor'un finansal sebepler dolayısıyla UEFA'dan aldığı Avrupa'dan men cezasına yönelik yaptığı itiraz, Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından reddedildi.
    CAS'tan yapılan açıklamada UEFA Ceza Mahkemesi'nin, Trabzonspor'un 20 Mayıs 2016'da imzalamış olduğu anlaşmanın şartlarına uymadığını belirlediği ve UEFA'nın kulüp turnuvalarından bir yıllığına men edilmesine karar verdiği belirtildi.
    13 Haziran'da ise Trabzonspor'un CAS'a bu kararı bozmak için başvurduğu ve tarafların 16 Temmuz'da video konferans ile dinlendiği açıklandı.
    Fakat CAS, tarafların yazılı görüşlerinin ve sunduğu belgelerin incelendiğini ve inceleme sonucunda Trabzonspor'un 2019 mâli yılı için UEFA ile imzaladığı anlaşma kurallarına uymadığını ve bordo-mavililerin itirazını reddettiğini duyurdu.
    Buna göre Trabzonspor, gelecek sezon Avrupa kupalarında yer alamayacak. Ligi ikinci sırada bitiren bordo-mavililer yerine ise Şampiyonlar Ligi eleme turuna üçüncü sıradaki Beşiktaş katılacak

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kurban bayramınız mübarek olsun

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2020/2021 sezonu takımların harcama limitleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 793/908 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •