Sayfa 319/908 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Bankalar Birliği ;

Futbol kulüplerimiz ile bankalar arasındaki ilişki, ticari olup, bundan sonra da aynı anlayışla devam edecektir. Bu çerçevede; futbol kulüplerimizin borçlarının bir bankaya devredilmesi söz konusu olmayıp her banka kendi kredi riskini yönetmeyi sürdürecektir.

Yeniden vadelendirme ve yapılandırmada, borçların silinmesi veya piyasa normlarının dışında fiyatlama yapılması söz konusu olmayacaktır.

Kulüplerimiz bir banka ile değil, çok sayıda banka ile kredi ilişkisi içindedir. Kulüplerimizin gelirlerinin, giderlerini karşılayacak düzeyde olduğu da bilinmektedir. Ancak, bu çalışma ile geçmişten gelen ve geleceği de etkilemekte olan borçluluk yapısının yeniden vadelendirilmesi/yapılandırılması amaçlanmaktadır. Sıkı mali kriterler getiren bu çalışma futbol kulüplerine yeni kredi kullandırımı anlamına da gelmemektedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Tamda bu haberle hepsine satis geldi saman alevi bir hareket yaptilar bugun...dikkatli olun mal alirken kazanilir suan tek baklenti maclar...

M.K.A.

3. Sportifler iyi kapanış yapması lazım son dakikalar hareketli ve hararetli geçecek gibi...akşamki tff ile tbb ikilisinin açıklaması tarihi karar niteliğinde ...klupler yıllardır bunu bekliyordu ve istedikleri gerçekleşmek üzere...güzel açıklamalar bekleniyor akşam 20de...ytd

4. Benim anlamdığım nokta şu
    Yıllardır düşük faiz ortamında bu yapılmadıda şimdi faizler olmuş yuzde otuz bu fiyattan ben sizi borcunuzu yapilandirdim
    Bunuda müjde veya kurtuluş recetesi yapıyorlar
    Futbol kurtulmaz bence dahada batağa gider

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bedelli korkusu mu frenliyor acaba kağıdı? En altta bu kaldı bugün.

6. spor kulüpleri için bir nefes,kurtuluş
    bundan böyle
    kulübü yemeğe,sömürmeye,kemirmeye son...
    bu yapılandırma olmadığı taktirde faizleri ödeyemez oldular...
    en önemlisi bütçesi kadar harcayacak,parası olan yönetici para benden diye alttan alta kulübün gelirlerini cepleyemeyecek.......
    ali koç mart sonrasını göremiyorum demişti..
    CB ile görüştüler ve reçete sunacaklar
    yani acı reçete.

spor hisseleri ocak sonuna kadar çok dalgalanacaklar.

7. Daha önceki sermaye arttırımları yukarıda.

Mevcut sermayeleri;
    Tspor: 100 milyon, bjkas: 240 milyon, fener 28.3 milyon, gsray:540 milyon
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

8. Madem bedelli olcak elinizde hisse varsa satin kurtulun yoksa hisseniz nediye cıyakliyonuz

Sayfa 319/908 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •