Sayfa 15/910 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7273 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. medikıl park ta mı..
    ben slyvester isem son raund da görüşecez..

2. 1,25-3,90 raundu bitti, o zaman 5 çığırtkanlığı yapanların raundu başlayacak 2-2,20 bandını dip yapıp 5e çekecekler, o zaman o arkadaşlar da tekrar dönüp biz demiştik diyecek. Borsada gördüğüm şu satmazsaN kayıp fiili olmuyor, sadece zaman kaybediyorsun. Siz de sanırım o raundu kastediyorsunuz, haklısınız. YTD.

3. çığırtkanlık demesek de daha farklı söylemlerde bulunsak olma mı..
    biz küçük yatırımcılar ağız birliği etsek,moral motivasyonu yüksek tutsak..
    burada herkes aynı hissedeyiz,bak mako kardeşi de kaybettik..
    bayrağı devralmalıyız,ileriyi düşünmemiz lazım..

4.  Alıntı Originally Posted by deli dolu Yazıyı Oku
    medikıl park ta mı..
    ben slyvester isem son raund da görüşecez..
    İnşallah. Tek temennim sonun güzel olması.

5. sigarayı bırakmıştım,bu hisse yüzünden tekrar başladım.
    hırsım,kinim,öfkem o derece ki ..
    sağlığımı,paramı kaybetmişim ancak çok şükür akıl sağlığım yerinde..
    öfkemi yenmek için de fitness e gidiyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by deli dolu Yazıyı Oku
    çığırtkanlık demesek de daha farklı söylemlerde bulunsak olma mı..
    biz küçük yatırımcılar ağız birliği etsek,moral motivasyonu yüksek tutsak..
    burada herkes aynı hissedeyiz,bak mako kardeşi de kaybettik..
    bayrağı devralmalıyız,ileriyi düşünmemiz lazım..
    5e gider öngörüsünde bulunan pek muhterem arkadaşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    FIFA nın dosyayı geri iade ettiği dedikodusu ortalığı toz duman etti.
    ama resmî birşey okumadim.
    Doyanın iadesi vs. söz konusu degil ( iade unsur, belge vs. eksıkliği şeklinde belki olabilir. Muharremden herşey beklenir. Zorda kalmış kuyruğu sıkışmış ve Eylül başında reis in Rize ziyaretinde randevu alamadı sadece Burak YILMAZ görüştü Reis le, belki bu tip durum olabilir)

Dosya TRABZONSPOR un davasının haksız olduğundan vs. kesinlikle iade edilemez bura CAS ın FB aleyhine ve TS lehine verilen kıyamet kopsa dahi değişilmeyecek şike kararı var ki bunlar sabittir. yani ya seve seve yada .... FİFA o cezaları verecek ve o gun yine burda olacagım.

Ben kendi adıma rotamı da hedefimi de zamanımıda biliyor ve sessiz takip ediyorum. Teknik grafik hedef vs yönlendirme yapmadım yapmam da ama sayın DOLARS!!! nokta tahmının varsa şayet bırçok kişi soruyor sana madem yardımcı olmak istiyorsun ve eğer ciddi isen ky kazansın istiyorsan 2,20 leri hatta 2,40 ları önceden dillendirdiğin gibi neden yardımcı olmadın !!!

Ortaya atılan görüş desteklenmeli ve şuan kritik seviyelerde bırçok kişi ( Psikolojik olarak) biraz daha sağduyulu olmakta yarar var. Ben FIFA işinin yakın takıpçisiyim, ceza gelecek mı kesınlıkle!!! Bunu hısseye yansıması nasıl olur kac kademe etkı eder vs. bilemem kendi çapımda nacızane hsse aldım nellı zamanda ve kendımce bellı bır zaman aralıgım var beklıyorum...

Allah TS nın başına TS yı düşünen bir başkan ve yonetim nsip eder ınşallah.... Hepınıze sabır dilerim....

8. Tutmayın küçük enişteyi birkaç kademe gidecekmiş.
    Dollarss'ın büyük hedefi 2017 sonu 7 8 lerde bıraktığı gap in dolduğunu görmekti. Şimdi 2,20 2,40 demiştim demesine bakmayın.

Sayfa 15/910 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •