Sayfa 463/908 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Trabzonspor herzaman 1 numaralı adaydır tabi i..ne hakemler ve tff rahat bırakırsa olur ama zor nerde rant nerde para güç ordan yana sistem bu şekilde...!

2. Bu Kagit daima yatirimcisini magdur Etmistir

TFF baskani : TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Yeni talimatnameyle, yeni bir sistem getirmiş bulunmaktayız. Kulüplerimiz, yıl boyunca bağımsız kuruluşlar tarafından da denetime tutulacaklar. Sezon başı, ortası ve sonu şeklinde çok sıkı şekilde devam edecektir."

TFF baskani : Her bir takım için takım harcama limitlerini belirleyeceğiz ve bunları web sitemizden duyuracağız. Kulüplerimizin bunu aşması halinde, futbolcu kayıtları kesinlikle yapılmayacak. Limitlerin aşılması halinde kulüp lisans kurulumuzun uygulayacağı cezaları da ilan ettik."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. S. A. Görmüş olduğu 1.08 1.09 1.10 1.12 fiyatlar satış için güzel fırsatlardı, bende kaçırdım, eminim ilk düzeltmede oraları çok hızkı görecektir. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by gelecek Yazıyı Oku
    S. A. Görmüş olduğu 1.08 1.09 1.10 1.12 fiyatlar satış için güzel fırsatlardı, bende kaçırdım, eminim ilk düzeltmede oraları çok hızkı görecektir. Ytd.
    1.12 ne zaman gördü?

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)

Alıntı Originally Posted by wolusis Yazıyı Oku
    1.12 ne zaman gördü?

Biz insana, anne babasına en güzel bir biçimde davranmasını emrettik...” (Ankebut Suresi 8)
    Banka anlaşması yaptı haberi düştüğü gün gördü...geçen hafta ...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

7. İlk resmi maç 3. ön eleme turu maçı. Ayın sekizinde. Nasipse bayram öncesi güzel bir futbol ile galibiyet ile bayrama gireriz gençler.

8. Yusuf Yazıcı yönetime "Gitmek istiyorum" dedi.
    Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı ile bir kaç gündür yapılan görüşmelerde genç oyuncunun ikna edilemediği öğrenildi.

Yusuf’un camianın ileri gelenlerine ve yönetime “Benim hayallerim var ve en önemli hayalim de Trabzonlu Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı olarak şehrimi ve takımımı Avrupa’da temsil etmek“ ifadelerini kullandı.

Yusuf Yazıcı’nın Fransa’nın Lille kulübüyle anlaştığı kaydedildi.

Net 15 milyon euro ve sonraki satıştan yüzde 10

Fransız ekibinin ise Trabzonspor'a haber göndererek bonusları aradan kaldırdığı ve Yusuf için son teklifin net 15 milyon euro ve bir sonraki satıştan da yüzde 10 pay olarak değiştirdiği bildirildi.

Öte yandan Trabzonspor’un transferini çok istediği İsveçli santrafor Marcus Berg’in Rusya’nın Grasnador ile anlaşma noktasına geldiği bildirildi.

Kaynak: TRT SPOR https://www.trtspor.com.tr/haber/fut...um-187417.html

Sayfa 463/908 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •